Volvo İş Başvurusu

Volvo Türkiye “esas gücümüzü insanlarımızdan alıyoruz” politikasıyla piyasada hizmet vermektedir. İlk Volvo üretimi çok daha öncelere dayanmaktadır. 1927 yılında, Göteburg’da üretilmiştir. Volvo, Türkiye’nin yanı sıra Çin, Belçika ve de İsveç’ de de üretim tesislerine sahiptir. Volvo Türkiye’de tıpkı diğer bölgelerdeki satış temsilcilikleri gibi üstün hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Volvo’nun şu an Türkiye sınırları içerisinde 29 adet yetkili satıcı ve de servis merkezleri bulunmaktadır. Kişiye özel verdiği servis hizmetiyle rakiplerinden ayrılan bir firmadır. Volvo dünyası diğer araba dünyalarından daha farklı bir biçimde işlemektedir. Müşterinin isteği, arzusu ve de beğenileri doğrultusunda kişiye özel araba tasarlanabilmektedir. Volvo ayrıca müşterilerinin kişisel memnuniyetini arttırmak istemektedir. Garanti süresi ve koşulları bu doğrultuda belirlenmiştir. Ya 3 yıl ya da 100 bin km’ye kadar garanti kapsamı sürmektedir. Garantinin içerisine ise; boya hataları, hatalı parçalar ve paslanma girmektedir.

Volvo Türkiye yetkili servislerinde ve satış şubelerinde kişiye özel finans paketleri belirlenmektedir. Önce müşteri kendi beğenileri doğrultusunda otomobilini seçtikten sonra, müşteri temsilcisi müşteriye uygun finans paketini sunmaktadır. Volvo’nun müşterilerini çekebilmesi için birbirinden farklı tasarladığı modeller vardır. Bu modeller ise şunlardır; Yeni XC90, XC70, XC60, S80, S60, V60, V40, V40 Cross Country olmak üzere ürün çeşitliliğine sahiptir. Ayrıca her müşteri özel standartlara sahiptir. Otomobile check-up, yazılım güncellemeleri, otomobil yıkamaları, ve de orijinal servis koşullarından yararlanabilmektedirler.

Volvo İletişim Bilgileri
Adres; Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Caddesi, Bağcılar, İstanbul

Tel: Volvo Car Asistans: 444 48 58

Elektronik posta adresi: info@volvocarturkey.com

Volvo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Volvo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Volvo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ