Volt Elektrik İş Başvurusu

Volt Elektrik 1987 yılında kurulmuştur. Volt Elektrik Kemalpaşa, İzmir’de inşa edilmiştir. Açık adresi ise; Kazım Karabekir Caddesi No: 84, Kemalpaşa’dır. Kurulduktan daha sonra ise 2011 yılında Saya Holding bünyesine katılmıştır. Saya Holding’in bünyesine katıldıktan sonra ise ürün kalitesini ve de ürün çeşitliliğini son teknolojiyi birleştirerek çalışmalarına devam etmiştir. Volt Elektrik firmasının Ar-Ge departmanı ise çok büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Ar-ge bölümü gelişen son teknolojiyi uygulayarak, şirketin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Türk sanayisinde elektrik motorları çok büyük önem sarf etmektedir. Volt Elektrik ise ülkemizin enerji verimliliğini arttırmak ve de enerjinin boşa israfını engelleyebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Volt Elektrik vizyonu gereği kısa dönem içerisinde sektörde önemli bir yer edinmeyi ve de lider olmayı amaçlamaktadır.

Aldığı birçok değerli kalite belgesiyle de kalitesini ve çalışmalarının başarısını kanıtlamıştır. Ayrıca Volt Elektrik sosyal sorumluluk projelerinde de adından sıkça söz ettirmektedir. Sancaklar vakfı yardımıyla, maddi durumu iyi olmayan üniversite öğrencilerine burs vermekte, okul ihtiyacı olan bölgelere okul yaptırmakta ve de kültür-sanat alanındaki aktivitelere destek sağlamaktadır. Volt Elektrik motorlarının 4 adet birbirinden farklı ürün çeşidi vardır. Genel maksat motorlar, çift devirli motorlar, özel motorlar ve teknik çizimler olmak üzere 4’e ayrılır. Şu an itibariyle tam olarak ülke sınırları içerisinde 58 adet şubesi müşterilerine hizmet vermektedir. Ekip çalışmasına çok önem vermekte olan firma, müşteri memnuniyeti esası üzerine çalışmaktadır.

Volt Elektrik İletişim Bilgileri
Adres; Kazım Karabekir Caddesi, No: 84 Kemalpaşa İzmir

Volt Elektrik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Volt Elektrik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Volt Elektrik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Orhan oğuz dedi ki:

  Daha önceden bobinaj deneyimim vardır yeni ewliyim işe ihtiyacım var degerlendirirseniz sevinirim

 2. yusuf yüksekdağ dedi ki:

  merhaba ben daha önce sizinle birlikte işe başladım ve şu an işe ihtiyaçım var balans bölümünde

 3. soner saracoglu dedi ki:

  kaynakcıyım volt elektrıgın tasaronlugunu yapan fırma ıle calısıyordum işi bıraktım gaz altı ve elktırık kaynagım var

 4. Mehmet Ali YILMAZ dedi ki:

  10yılı aşkın süredir elektrik bakımonarım tecrübem var mesleki açıdan kendime güvenim tam uyumlu ve çalışkan biriyim voltelektrikte çalışmak isitiyorum

 5. muhammed dedi ki:

  Merhaba mobilya imalatçısıyım, 24 yaşındayım. İşe ihtiyacım var.

 6. zehra dedi ki:

  slm daha once deneyımım var volta bobınajda calısmıstım ıse ıhtıyacım var yardmcım olurmusunuz lutfennnnnnn

 7. ahmt can dedi ki:

  Stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredisi ihtiyacınız var mı? Biz %3 kredi sunuyoruz olarak bizimle irtibata geçiniz. (privateloaninvestment@outlook.com)

 8. orhan dedi ki:

  Daha önceden bobinaj deneyimim vardır çok acil işe ihtiyacım var.

 9. büşra ışık dedi ki:

  Deneyimim yok hep garsonluk yaptım ama işe ihtiyacım var yaşım 19 şimdiden teşekkür ler.

BİR YORUM YAZ