Volley Hotel İş Başvurusu

Volley Hotel 2011 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yer ise Üsküdar-İstanbul’dur. Volley Otel, İstanbul’da birçok önemli tarihi ve gezi yerlerine, alışveriş yerlerine ve de birçok hastaneye yakın bir konumda bulunmaktadır. Beylerbeyi Sarayı’na, Kalamış Marina’ya, Anadolu Hisarı’na, Çinili Hamamı’na, Mihrimah Sultan Cami’ye, Cadde Bostan’a, Kadıköy Moda Sahili’ne oldukça yakındır. Bu önemli merkezlere yakınlığından dolayı Volley Hotel müşteriler tarafından çok tercih edilmektedir. Volley Hotel 4 yıldızlı bir oteldir. 60 tane oda ve 120 adet yatak kapasitesiyle müşterilerine hizmet vermeye çalışmaktadır. Her oda ise doğalgaz ısıtma sistemiyle ısınmaktadır. Otel çevreye duyarlı ısıtma sistemlerini kullanmayı tercih etmektedir. Her odada minibar, TV ve de özel güvenlikli kasa sistemi bulunmaktadır.

2 çeşit restorant müşterilere hizmet vermektedir. Ruma Cafe Patisserie farklı ve zengin menüsüyle servis sunmaktadır. Ruma Roof Restaurant ise Türk ve dünya mutfaklarının harika ve eşsiz sunumlarını müşterilere sunmaktadır. Birçok toplantı, çalıştay ve de kongreler için uygun konferans salonları mevcuttur. Ayrıca Volley Hotel, spa hizmetleri de vermektedir. Türk hamamı, buhar odası ve de sauna olmak üzere farklı ve de eşsiz deneyimler vaat eder. Her müşterisine spanın o rahatlatıcı masajını yaptırmalarını tavsiye eder. Ayrıca spa alanında müşterilerin enerji toplayabilmeleri için bir vitamin bar vardır. Haftanın her günü 09.00-18.00 saatleri arasında müşteriler havuzu kullanabilmektedirler. Ayrıca otelin havuzunun kullanımı dışarıdan günlük girişler için de uygundur.

Volley Hotel İletişim Bilgileri
Adres; Nuhkuyusu Cad. Seyit Ahmet Deresi Sok. 34662 Altunizade Üsküdar – İstanbul

Volley Hotel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Volley Hotel’de kariyer yapabilirsiniz. Volley Hotel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ