Volkswagen İş Başvurusu

Volkswagen Türkiye ülke sınırları içerisinde 41 şehirde, toplam olarak 71 yetkili servisiyle beraber müşterilerine hizmet vermeye çalışmaktadır. Aslında bir Alman firmasıdır. Verdiği kaliteli hizmetiyle sektör içindeki yerini sağlamlaştırmıştır. Müşteri kolaylığı için online servis randevusu altında servis hizmetlerini vermektedir. ISO 9001 kalitesiyle hizmet vermektedir. Şirket misyonu ve vizyonu ise oldukça belirlidir. Personelin kalitesine ve performansının artış oranına her zaman değer vermiştir. Şirket çıkarları doğrultusunda en iyi olmak çabasındadır. Müşterilerine her zaman hizmetini kusursuz bir biçimde ve de zamanında sağlamaktadır. Her işleyişin yeniden personeller tarafından gözden geçirilmesi esastır. Araç muayenesini ise periyodik bir biçimde yapmaktadır.

Volswagen Türkiye ayrıca sektördeki yerini sunduğu hizmetlerle farklılaştırmıştır. Tüm Volkswagen satıcıları aracın kimin tarafından satıldığına bakmaksızın aracı garanti altına almakla yükümlüdür. Araç ve aracın parçaları 2 yıl süreyle garantinin kapsamındadır. Garantinin kapsadığı alanlar ise; aracın parçalarından kaynaklı hatalar ya da sorunlardır. Aşınma, fazla kullanım sonrasında meydana gelen problemler gibi durumlar asla garanti kapsamı içinde değildir. Ayrıca Volkswagen finansta artık müşteriler için çok fazla kolaylık sağlamaktadır. Her bütçeye uygun, uygun faiz oranlarıyla şekillendirilmiş, uygun taksit seçenekleriyle şekillendirilmiş araçlar müşterinin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca birçok uygun fiyatlı kampanyalarıyla müşteri yelpazesini arttırmaya çalışmaktadır. Gövde tipine göre, motor gücüne göre, maksimum hızına göre, yakıt tüketimi seçeneklerine göre herkes istediği Volkswagen’ini seçebilme seçeneğine sahiptir.

Volkswagen İletişim Bilgileri
Adres; Şekerpınar Mahallesi, Anadolu Caddesi, No:22 ve 45, Çayırova/KOCAELİ

Tel: 0262 676 7070

Volkswagen Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Volkswagen firmasında kariyer yapabilirsiniz. Volkswagen insan kaynakları ve kariyer sayfası.ı


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ