Vodafone İş Başvurusu

Vodafone’un merkezi Maslak-İstanbul’dadır. Ülkemizde GSM hizmetleri vermekte olan şirketlerin liderlerinden biri olmaktadır. Vodafone’un geçmişteki eski adı ise Telsim idi. Uzan şirketler grubunun borçlarından dolayı, Telsim’e de el konulmuştur. Daha sonra Telsim İngiliz bir şirket olan Vodafone’a satılmıştır. 2006 yılında ise firmanın adı Vodafone Türkiye olarak değiştirilmiştir. Vodafone Türkiye gün geçtikçe daha fazla insana ulaşmaktadır. Tercih edilen GSM operatörü olmak için bünyesinde bulundurduğu personeliyle beraber büyük bir uyum içerisinde çalışmaktadır. 2015 verilerine göre Vodafone, Türkiye’nin 2. büyük mobil iletişim şirketidir. Türkiye’ye yaptığı uluslararası yatırımla adından sıkça söz ettirmektedir. Vodafone müşterilerine yüksek teknolojiyi sağlamaktadır. Vodafone Türkiye’ni bünyesinde yaklaşık olarak 3.300 kişi çalışmaktadır.

Ayrıca sponsorluk çalışmalarına da önem vermektedir. Vodafone ile Türk futbol takımı olan Beşiktaş arasında 145 milyon dolarlık bir anlaşma imzalanmıştır. Yapılan bu anlaşmayla beraber Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu üzerine çalışmalar başlatılmıştır. Ayrıca Beşiktaş taraftar uygulamasıyla beraber Beşiktaş taraftarına birçok kolaylık sağlamaktadır. Vodafone ayrıca müşterilerine sağladığı farklı ve avantajlı tarifelerle gündeme gelmektedir. Bu tarifelerden bazıları ise şunlardır; faturalı tarifeler, faturasız tarifeler, faturasızdan faturalıya geçiş ve yurtdışı aramalarıdır. Hem bireysel olarak hem de kurumsal olarak hizmet vermektedir. Her koldan esnafa avantajlı tarifeler sunmaktadır. Buna ek olarak Red Business tarifeleri oldukça avantajlıdır. Türkiye Vodafone Vakfı ise birden fazla alanda öncü işlere imza atmaktadır. Bazıları ise şunlardır; geleceğe ilk adım, düşler akademisi, iyilik için mobil teknoloji ve de teknolojide kadın hareketidir.

Vodafone İletişim Bilgileri
Adres; Maslak Mh. Büyükdere Caddesi, No: 251, Vodafone Plaza, Maslak, Şişli, İstanbul

Tel: 0 (542) 542 00 00

Vodafone Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vodafone firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vodafone insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. emre taner dedi ki:

    Merhaba;
    yaklaşık olarak 1,5 senedir call center çalışanı olarak görev yapıyorum.birçok projede yer aldım.sizinle çalışmak isterim.

BİR YORUM YAZ