Vodafone Çağrı Merkezi İş Başvurusu

Vodafone Çağrı Merkezi her zaman Vodafone kullanıcılarının her türlü problemini ve sorununu halledebilmek için çalışmaktadır. Vodafone çağrı merkezine ulaşabilmek için, Vodafone kullanıcılarının 542’yi aramaları yeterlidir. Diğer operatörlerden ve de sabit hatlardan çağrı merkezine ulaşmak isteyen müşteriler ise 0 542 542 00 00’ı aramaları gerekmektedir. Anlayışlı ve de sorumlu personeliyle hizmet vermekte olan Vodafone Çağrı Merkezi, her zaman müşteri memnuniyetini kendine iş prensibi olarak almaktadır. Çağrı merkezi çalışanları asla müşterileri arasında ayrım yapmaz. Her müşterinin problemleri ve de sorunlarıyla eşit derecede ilgilenir. Müşterilerin her olumsuz düşünce duygusunu kendine ders olarak çıkarır ve bir daha aynı durumla karşı karşıya kalmamak için çaba sarf etmektedir. Hem faturalı hat kullanıcılarının, hem de faturasız hat kullanıcılarının sorunlarıyla ilgilenmektedir.

Müşterilerin problemleri eğer çağrı merkezinde çözümsüz kalırsa, işlem başka bir boyuta taşınır. İlk önce olarak müşterinin problemi inceleme için kayda alınıp, incelenmeye tabii tutulur. Daha sonra bu durumlar için oluşturulmuş ekipler tarafından şikayet detaylı olarak incelenir. Mümkün olan en kısa süre içerisinde müşterinin şikayetine çözüm bulunmaya çalışılır. Ve müşterinin şikayetine çözüm bulunduktan sonra, müşteriyle iletişime geçilir. Şikayetin sonucu müşteriye iletilir. Fakat her ne durum da olunursa olunsun, Vodafone Çağrı Merkezi müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için ve de müşterilerin var olan problemlerini çözmek için çalışmaktadırlar. Bu durum için de çalışan profesyonel bir ekip vardır.

Vodafone Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Mecidiyeköy Yolu Caddesi, No: 14, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul

Vodafone Çağrı Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vodafone Çağrı Merkezi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vodafone Çağrı Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. abdullah akkus dedi ki:

    05469207958 ve iş arıyorum 5 sandor calisiyorum

  2. abdullah akkus dedi ki:

    Satış elmani iş ariyorum

  3. abdullah akkus dedi ki:

    Vodafone satış elmani

BİR YORUM YAZ