Vizyon Koleji İş Başvurusu

Ülkemiz adına eğitime farklı bir gözle bakarak, bir öğrencinin gelişimini üst düzeyde kaliteyi esas alarak bir vizyon taşımaktadır. Vizyon Koleji bugün eğitim alanında sergilediği tüm içerikleriyle, doğru bilgilerle, her bir yetiştirdiği öğrencisine özel bir muamele sergileyerek, eğitim ve öğretim alanında gerekli tüm donanımlara sahip olarak hizmet vermektedir.

Vizyon Kolejinin sahip olduğu ve güvenirliğini her açıdan kanıtlayan özellikler arasında;
– Türkiye’de AR-GE altyapısına sahiptir.
– Dünyada tercih edilen ve örnek gösterilen FLEXA eğitim modeli görülmektedir.
– Bu eğitimde bir gelecek için öğretmen ve öğrencilerin daha iyi bir eğitimi alabilip vermeleri açısından hayatı bir metoda sahiptir. Kusurlar giderilir, eğitim güçlendirilir, kalite arttırılır ve sürekli güncellik sağlanarak eğitimde yeni modaya uyum sağlanır.
– MISCOSOFT Proje Okulu
– Bu şekilde öğrencilerin teknoloji ile bir bütün olmaları sağlanmıştır.
– Üst Düzey Öğretmen Kadrosu
– Eğitimde tüm dünyada önemli olan unsur Öğretmendir. Bu yüzden Vizyon Koleji öğretmen unsurunda tecrübe, bilgi, iyi bir dil, anlayış ve öğrencilere doğru bilgiyi verebilmeleri açısından özenle bir öğretmen kadrosunu çalıştırmaktadır.
– İletişim Odaklı İngilizce Eğitimi
– Ulusal Sınavlara Güçlü Hazırlık
– A Kalite Kampüs Yapılanması

Vizyon Koleji tüm bunların yanında Eğitiminde de vermiş olduğu kalitede üst düzey bir şeffaf incelik taşımaktadır. Bunun için; Teknolojik eğitim, Yabancı dil dersleri, Rehberlik, Poem Potansiyele odaklanan eğitim, ulusal sınavlara hazırlık gibi birçok eğitim alanında ve fazlasıyla Eğitimde 21.yy farklını her yönüyle ortaya koymaktadır.

Vizyon Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Yeşilkent Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı 2011. Sok. No:23 Esenyurt / İSTANBUL

Tel: 444 89 96 – 444

Vizyon Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vizyon Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Vizyon Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ