Vizyon Göz Hastanesi İş Başvurusu

Göz sağlığı, tedavileri ve ameliyatları konusunda uzman bir ekiple çalışan Vizyon Göz Hastanesi, bugün Türkiye’de etkili bir göz tedavisi uzmanlığını göstermektedir. 2004 yılında kurulması ile birlikte hizmetini bugüne kadar genişletmiş ve küçük bir şubeyken bugün 7 katlı bir binaya sahip olarak, göz sağlığından şikayet edenlerin, şikayetlerine çözüm olmuşlardır. Bugün göz sağlığı konusunda her türlü tedaviyi Vizyon göz hastanesi sürdürmektedir. Profesyonel Medikal Kadrosu ile, işini iyi yapan, müşterilerine her zaman güler yüz gösteren ve tedavilerinde kesin bir tanı koymaktadırlar. Bu tanıdan sonra gerekli müdahale ve tedavi işlemleri başlayarak, göz konusunda rahatsızlığı olan bir kişi kısa bir süre sonra gözlerindeki rahatsızlıktan kurtulabilmektedir.

Vizyon Göz Hastanesinde bulunan bölümler; Katarakt, Keratokonus, Retina, Presbiyobi, Kornea Topografisi, Kontakt Lens, Glokom(Göz Tansiyonu), Renk Körlüğü, Cerrahi Müdahaleler, Medikal Estetik Uygulamaları, F.F.A ve Lazer şeklindedir.

Bu müdahalelerin tümü özel bir ilgi, son teknolojik ekipmanlar ile işini bilen Medikal kadro tarafından sağlanmaktadır. Göz sağlığının önemini kavrayan Vizyon Göz Hastanesi doğru bir müdahale ile, gerçek bir bilgi ve eğitim ile hastalarına büyük bir ilgi göstermektedirler. 3 ya da 6 aylık bir bebeğin göz bozukluğunu dahi test edebilme imkanını sergileyebilmektedirler.

Vizyon Göz Hastanesi 2004 yılından beri vermiş oldu göz hastalıkları tedavi hizmetinde daima güvenirliği ve samimiyetiyle Göz muayenelerini, cerrahi işlemleri ve lazer tedavilerini uygulamaktadır.

Vizyon Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Turgut Reis Mah. İstiklal Caddesi, No : 163 Mersin

Tel: 0 324 238 83 83

E-posta: info@vizyongozhastanesi.com

Vizyon Göz Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vizyon Göz Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Vizyon Göz Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ