Vivident İş Başvurusu

Vivident, Perfetti Van Melle firmasına bağlı olarak ilk kez 1991 yılında ülkemizde satış yapmaya başlamış olup, kısa zamanda ağız sağlığı ve bakımı konusunda öncü firmalardan biri olmuştur.

Ülkemizde pek çok yeniliğe adım atan firma ‘’Akıllı kapaklı kutuda ilk sakız, bitki özlü ilk sakız, ilk sıvı dolgulu draje sakız gibi sakız dünyasında ilkleri başarmış bir firma olmuştur. 1997 yılı sonlarında sakız sektöründe şerit sakız modası başlamış ve bu sakızlarda kullanılmakta olan Xylitol maddesi, ‘’Xylit’’adıyla bir alt marka olarak Vivident tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Vivident fabrikası İstanbul Kıraç’da 7000m2 bir alana kurulmuştur. Fabrikada sadece sakız üretimi yapılmakta olup Pefetti Van Melle firmasının Avrupa ve Yakın Doğu için sakız üretmekte ve ihraç etmektedir. Vivident fabrikası içerisinde gelişen teknolojinin getirmiş olduğu farklı ve en güncel sistemler kullanılmakta ISO 9001(Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 22000(Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistemi) standartlarının gereğini yerine getirerek üretim yapmaktadır.

Fabrika içerisinde bulunan yerel laboratuarda araştırmalar yapılmakta ve sürekli yeni ürünler geliştirebilmek için çalışmalar sürdürülmektedir. Breda ve Lainete’de bulunan merkez fabrikalarda gelen yeni çalışmalar fabrikada son defa gözden geçirilmekte ve üretim safhasına geçilmektedir. Sakızlarda kullanılan bitki özleri tamamen doğal bitki özleri olup tamamen sağlıklı ve güvenilir koşullarda gerekli olan üretim ve sağlık sertifikalarına sahip bir şekilde üretimine devam etmektedir.

Vivident İletişim Bilgileri
Adres; Perfetti Van Melle Gıda San. ve Tic. A.Ş. Osmangazi Mahallesi, Gazi Cad. No: 15 Esenyurt – İstanbul

Vivident Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vivident firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vivident insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Mert dedi ki:

  B sinifi ehliyet sahibiyim el terminali kullAbiliyorum is ariyorum

 2. hasan dedi ki:

  Sekiz sene selefon paketlemede çalıştm tecrübem var

 3. hasan dedi ki:

  Selefon da sekiz sene çalıştım teçrübem var

 4. Selçuk Demirtaş dedi ki:

  Merhaba,
  8 yılı aşkın süredir satış ve mağazacılık sektörlerinde çalıştım. Yöneticilik tecrübem de oldu. B sınıfı ehliyetim var ve aktif olarak araç kullanıyorum. Takım çalışmasına önem veririm. Çabuk öğrenme ve adapte olma yeteneğine sahibim. Bünyenizde çalışmak isterim. Teşekkürler.

  1. bekie dedi ki:

   aynen

 5. Zehra dedi ki:

  Merhaba ben lise mezunuyum, is arıyorum. Sizinle çalışmak isterim.

 6. aykut demirci dedi ki:

  operetörlük ve paketleme tecrübem var cesıtli gda firmalarında çalıştım %40 engelli raporum var sizinle calısmak istiyorum.

 7. Emin ekinci dedi ki:

  Ben emin 10 yildir gida sektorunde calismis olup is tecrube kalitem iyidir ..sizinle calismak isterim…saygilar..

 8. kader demir dedi ki:

  Ben Kader, sizinle çalışmak istiyorum. İşe ihtiyacim var. Lütfen olumlu dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

 9. hasan huseyın uygur dedi ki:

  Esenyurtta oturuyorum gıda ve lojistik depolarda bes yıl calıstım. şu an iş arıyorum.

BİR YORUM YAZ