Vitra İş Başvurusu

1942 yılında açılan küçük bir seramik atölyesi ile çalışmalarına başlayan VitrA’nın bu denli ilerleyebileceğini kestirebilen insanların sayısı o zaman gerçekten çok az bir miktardadır. Şimdi ise hakim olduğu sektörde en iyilerden bir tanesi olduğu su götürmez bir gerçektir. VitrA’nın kuruluş tarihi 2. Dünya Savaşının en çetrefilli zamanlarına denk geldiği için bu şirketten beklenen çıkış gerçekten çok daha alt seviyede tutulmuştur. Şirketin tecrübe ettiği dönüm noktası ise hiç şüphesiz ki 80ler ile başlamaktadır. 1980li yıllarda şirket dışarıdan ithalat yapmaya başlamış ve diğer markaları bu sektörden dışarı atabilecek kadar güçlü bir konum elde etmiştir. VitrA sadece ekonomik açıdan değil kalite açısından da Türkiye’de çığı aşan bir atılım ortaya koymuştur.

Ürün çeşitliliği konusunda zengin bir kataloga sahip olan VitrA bu ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmaktadır. Seramik banyo ürünleri, banyo mobilyası, karo seramik ürünleri, yıkanma alanları ve gömme rezervuarlar VirtA’nın ürün seçeneklerinden sadece birkaçıdır. Kullanıcılarının banyolarını tasarlarken belirli tarz seçeneklerini onlara sunan VitrA kullanıcılarını yalnızca bir tarza sıkıştırmaktan uzak durmaktadır. Sıcak ve şık, sade ve zamansız, özgün ve modern VitrA’nın kullanıcıları için hazırladığı tarz seçeneklerinden sadece birkaçıdır. Hangi tarza sahip olursanız olun VitrA’nın ürün yelpazesinden içinize sinen bir parçayı kolay bir biçimde bulup çıkartabileceksiniz. VitrA hem kullanışlı hem şık hem de ekonomik çözüm önerileri ile kullanıcılarını memnun etmeye devam etmektedir.

Vitra İletişim Bilgileri
Adres; Şifa Mahallesi, Hükümet Caddesi, No:5, Tuzla / İstanbul

Vitra Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vitra firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vitra insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mirsat dedi ki:

    Allah eczacıbaşından razı olsun 17 sene 6 ay ekmek yedim.

BİR YORUM YAZ