Vitamin Eğitim İş Başvurusu

Okul Öncesinden Üniversiteye Vitamin Eğitim İle Vitamin Eğitim, Sebit A.Ş tarafından hazırlanan ve Millî Eğitim Bakanlığı öğretim programı ile koordineli olarak okul öncesi, ilköğretim, lise kademelerine yönelik online olarak hizmet veren bir eğitim platformudur.

Vitamin Eğitim’de ortaokul öğrencileri için TEOG hazırlık,lise ve dengi okullar için ise YGS ve LYS’ye hazırlık dersleri mevcuttur. Vitamin Eğitim Türkiye dışında pek çok ülkede (Malezya, Çin Halk Cumhuriyeti, Suudi Arabistan v.b) kullanılmaktadır.

Vitamin Eğitim’de bulunan tüm içerikler MEB öğretim programına uygun olarak hazırlanmakta ve öğretim programı yenilendikçe kendisini güncellemektedir.

Vitamin Eğitim’in amacı, öğrencinin sıkılmadan ve belirli bir zaman aralığı ile sınırlanmadan, istediği her an ve her yerde öğrencinin yaşamı ile paralel bir şekilde ilerleyerek öğrenmesini sağlamaktır. Bu durum öğrencinin motivasyonunu arttıracağı gibi, öğrenciye düzenli ve eğlenceli bir ders çalışma ortamınıda kendiliğinden getirmeyi amaçlamıştır.

Tüm bunların hepsini bir arada bulacağınız eğitimi programını www.vitaminegitim.com adresine girip 1 günlük ücretsiz deneyebilme şansınızda var. TTNET ile ortak bir çalışma içerisinde bulunan Vitamin Eğitim TTNET aracılığı ile satın alınabilmektedir.

Vitamin Eğitim sadece öğrenciler için değil öğretmenler içinde çok önemli bir platform olma yolunda ilerliyor. Öğretmenler için deneme kullanımı bulunmamaktadır. Bunun sebebi ise öğretmenlerin Vitamin Eğitim’den ücretsiz olarak, sınırsız bir şekilde yararlanabilecek olmalarıdır. Bu özelliği aktive etmek isteyen öğretmenlerin www.mebvitamin.com sitesini ziyaret etmeleri yeterlidir. İsteyen öğretmenler vitamin sınıf abonesi olarak bir nevî sosyal sorumluluk projesi haline gelen www.vitaminsinif.com adresini de ziyaret edebilirler.

Vitamin Eğitim İletişim Bilgileri
Adres; Üniversiteler Mahallesi, İhsan Doğramacı Bulvarı, No:15 06800 ODTÜ Teknokent Ankara

Tel: 444 9 994

Vitamin Eğitim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vitamin Eğitim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vitamin Eğitim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ