Vitaline Tıp Merkezi İş Başvurusu

Gaziantep Gazikent’de Vitaline Sağlık Eğitim Turizm İnşaat Ticaret Limited Şirketi Bünyesinde 2012 yılından bu yana sahip olduğu uzman doktor kadrosu, son teknoloji tıbbî cihazları ve güleryüzlü personeli ile Vitaline Tıp Merkezi’nde;

Diyetisyen, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)Polikliniği, Cildiye Polikliniği, Tıbbî tahlil Laboratuvarı, Check-up Polikliniği, Radyoloji Laboratuvarı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, İç Hastalıkları Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği dallarında hizmet vermektedir.

Vitaline Tıp Merkezi’nin SGK kurumları ile (SSK, Emekli Sandığı, Bağkur) anlaşması bulunmaktadır.

‘’Sağlığınız için bizi izleyin’’ sloganı ile yola çıkan merkezin ACİL müdahale ekibi 24 saat hizmet vermektedir. Ayrıca Vitaline Tıp Merkezi’nde güvenebileceğiniz steril bir ortamda modern sünnet işlemi de gerçekleştirilmektedir.
www.vitaline.com.tr sitesinde gebelik takviminizi izleyebileceğiniz, çocuklarınızın aşılarını takip edebileceğiniz takvim sistemi de siteye entegre edilmiş durumdadır. Ayrıca sağlık merkezinde yaptırmış olduğunuz laboratuar testlerinin sonuçlarını online ortamda görebilmeniz sağlayan bir sistemde yine Vitaline Tıp Merkezi internet sitesinde hizmete sunulmuştur.

Vitaline Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Belkıs Mahallesi 26. Nolu Cadde Üzeri Yediler Plaza, Gazikent – Şehitkamil / Gaziantep

Vitaline Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vitaline Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Vitaline Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ