Viranşehir Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Viranşehir Şanlıurfa’nın en tarihi ilçelerinden bir tanesidir. bu bölgede yaşayan insanların içerisinde bulundukları doğanın ne denli güzel olduğu hakkında hiç kimsenin bir şüphesi yoktur. Peki ya sağlık hizmetleri konusunda durum nedir diyerek soru soran bireylere ise en güzel cevap Viranşehir Devlet Hastanesi tarafından gelmektedir. Son yıllarda devlet hastanelerinde işleyen düzende birçok yenilik ortaya koyulmuştur. Bu yeniliklerin hepsi hastaların ve hasta yakınlarının rahatlarının sağlanması için ortaya koyulmuştur. Viranşehir Devlet Hastanesi de bu yenlikleri en düzgün biçimde bünyesine uyarlayan kurumlardan bir tanesidir. Acil klinikten başlayarak ağız ve diş sağlığına kadar uzanan uzun bir birim listesi olan bu hastane hastaları ve hasta yakınlarını en iyi biçimde ağırlamak için elinden gelen bütün çabaları ortaya koymaktadır.

Sadece sağlık konusunda değil doğa konusunda da hassaslığını ortaya koyan Viranşehir Devlet Hastanesi hastane sınırları içerisine ağaç dikimi gerçekleştirerek bu konudaki hassaslığını gözler önüne sermiştir. Birçok hastanede bulunmayan beslenme ve diyetetik birimine de sahip olan bu kurum son yıllarda bireylerin en çok sıkıntılı olduğu konulardan biri olan obeziteye de savaş açmış durumdadır. Devletin bu konuda ortaya koyduğu hassasiyet kamu spotları takip edilirse net bir biçimde anlaşılabilir. İnternet üzerinden de site ile alakalı bilgilere kısa bir süre içerisinde ulaşma imkanına sahip olduğunuzu unutmamalısınız. 182 numaralı telefonu tuşlayarak Viranşehir Devlet Hastanesinden randevu alabilirsiniz.

Viranşehir Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Viranşehir Ceylanpınar Yolu 3.Km Viranşehir / Şanlıurfa

Telefon: (0414) 511 30 07

 

 

Viranşehir Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Viranşehir Devlet Hastanesi bir devlet hastanesi olduğundan, yapılan personel ve memur alımları KPSS tarzı sınavlar ile yapılmaktadır. Konu ile alakalı bilgi almak için Viranşehir Devlet Hastanesi insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Hastane iletişim sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ