Vip Güvenlik İş Başvurusu

Günümüzde V.I.P Güvenlik. Günümüzde güvenlik denilince akla ilk gelen kolluk kuvvetleri olmaktadır. Ancak güvenlik sektörü günümüzde bu kadar dar bir alana sıkışmış değildir.

Güvenlik sektörüne bugün hemen hemen her yerde farklı şekillerde karşılabilme ihtimalimiz mevcuttur. Ancak Vip Güvenlik (VİP= Very İmportant Person, çok önemli kişi)güvenliği bizim karşılaşma ihtimalimizin zayıf olduğu bir güvenlik tipidir.
Vip Güvenlik, özellikle kurumsal şirketlerin üst düzey yöneticilerinin ya da sahiplerinin hatta bazı zamanlarda uluslararası kongrelerde devlet adamlarının ve bürokratların tercih ettiği bir güvenlik şeklidir.

Vip Güvenlik şeklini diğer güvenlik şekillerinden ayıran en önemli unsur bir kişinin tümüyle atacağı her adımdan sorumlu olunmasıdır. Çok önemli kişi olarak korunmakta olan kişinin yediklerinden, içtiklerinden, yapmış olduğu telefon görüşmelerinden , seyahat amaçlı kullandığı araçların güvenliğinden tutunda ziyarette bulunacağı yerlerin önceden keşfine kadar pek çok alanda güvenliğinin sağlanması anlamına gelmektedir.

Elbette ki Vip Güvenlik hizmeti verecek olan şirketler bu hizmeti alacakları kişileri sosyal, ekonomik ruhsal ve geçmişsel anlamda iyi araştırmakta ve bu yeterlilikte olan insanları bu görevlere vermektedir. Bu sebeple Vip Güvenlik hizmeti verecek olan şirketler genel olarak polis ve asker kökenli insanları ekip şefi olarak seçmekte, onların bilgi ve tecrübelerinden faydalanarak bu hizmeti sağlayabilecek personeller yetiştirmesini istemektedirler.

Bilgi ve tecrübelerin yanı sıra olası bir kaos ortamında korunmakta olan Vip kişinin fiziksel olarak sağlıklı kalmasının sağlanması için son derece soğukkanlı ve proaktif olunması gerekmektedir. Vip güvenlik iş ilanları listelemek için buraya tıklayınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Shanna dedi ki:

    I was consistent. OTOH, th#7e&e821r;s definitely an element of caution and pragmatism in my politics. I don’t have enough faith in human nature to think “my way” will work as things stand right now. We’ve been knocked so off-balance by the far Right that we could probably use a few years in the Solid Center just to get our bearings, stop the ringing in our ears, and quit thinking like a bunch of meanies.

  2. Emre yaman dedi ki:

    Güvenlik işinde özveri ile disiplinli ve daimi çalışmak.

BİR YORUM YAZ