Vinter Özel Güvenlik İş Başvurusu

Güvenlik gereksinimi topluluk olarak yaşayan insanların en temel gereksinimleri arasında yer almaktadır. Toplumlar binlerce yıldır güvenlik gereksinimlerini karşılamak amacıyla çeşitli kurum ve kuruluşlar oluşturmuşlar ve içindeki bulundukları zamanın ihtiyaçlarına göre bu kurum ve kuruluşları biçimlendirmişlerdir.

İçinde bulunduğumuz zamana baktığımızda devletlerin pek çoğu, maliyet sebebiyle üzerinde yük bulunan kamusal hizmetleri birçoğunu özel kesime devretme eğilimine girmiştir. Bu hizmetlerden birisi de güvenliktir. Özel güvenlik sektörünün son 20-30 yıllık süreç içerisinde hızla büyümesinin sebepleri arasında, sosyo-ekonomik gelişmeler, gelir dağılımındaki bozuklukların artması, göç dalgaları ve teknolojik ilerlemelerin özel sektör tarafından daha iyi takip edilmesi olarak sıralanabilir.

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri kanuna dayalı olarak çalışmakta olan Vinter Güvenlik firması da ‘’Güvenlik güvenli kişilerin işidir’’sloganıyla 2005 yılından ülkemizde hizmet vermeye başlamıştır. Fizikî güvenlik hizmetlerinin yanı sıra, kamera sistemleri, yangın detektörleri, yangın alarm santrali gibi şirketleri ve evleri korumakta yardımcı sistemlerinde hizmetini vermekte olan Vinter Güvenlik İçişleri Bakanlığı’nın vermiş olduğu özel güvenlik faaliyet sertifikası ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sertifikasına sahiptir.

Merkezi İzmir’in Bayraklı semtinde olan Vinter Güvenlik pek çok kurumsal firmanın (TRT Bölge Müdürlükleri, Türkiye İş Kurumu, Kredi Yurtlar Kurumu vb.)yanı sıra pek çok özel şirkete de hizmet vermektedir.(Olbil Bilgisayar, İzbeton A.Ş, Doğuş Grup vb.) Vinter güvenlik gerektiğinde özel toplantılarınızda, fuar, seminer, konser, defile gibi faaliyetlerinizde eğitimli ve profesyonel ekibiniz ile geçici güvenlik hizmeti de sağlamaktadır.

Vinter Özel Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; 580 Sk.Osmangazi Mh.No:12 Daire: 2 Bayraklı / İzmir

Vinter Özel Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vinter Özel Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vinter Özel Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. uğur durmuş dedi ki:

  Merhaba;

  İzmir dikili deliktaş mah. İkamet etmekteyim dikili,çandarlı ve çevresi iş yerlerinizde çalışmak istediğimi belirtmek isterim.Konu hakkında yardım ve desteklerinizi rica ederim.

 2. Yağmur dedi ki:

  Ben harmandalı ciglide oturuyorum İzmir 1. 60 boyundaym 60 kiloyum silhsız siteler veyatta izbanda güvenlik çalışmak istiyorum ewliyim is arıyorum

 3. Yağmur dedi ki:

  Ben harmandalı ciglide oturuyorum İzmir 1. 60 boyundaym 60 kiloyum silhsız siteler veyatta izbanda güvenlik çalışmak istiyorum

 4. Emre yaman dedi ki:

  7 senefir güvenlik işi ile uğraşıyorum. İzmir Yeşilyurtta oturuyorum, iş arıyorum.

 5. Ismail ugurlu dedi ki:

  Izmir bornovada oturuyorum yakin projeler ariyorum.

 6. SONER dedi ki:

  merhaba sayın vinter özel güvenlik şirketi ben manisa salihliden soner karakaya sizin bana yakın olan iş yerlerinizde çalışmak istiyorum trt binaları olursa şehir dışında da çalışabilirim 1.82 boyunda 85 kiloda fiziği diksiyonu düzgün ve deneyimliyim yaklaşık 17 yıldır güvenlik sektöründe çalışmaktayım bunun yanısıra komando birliğinde uzman çavuş olarak da görev yaptım 2020 yılına kadar sertifikamı uzattım sizden bana yardımcı olmanızı arz ederim tel. SAYGILARIMLA

 7. dilay turkmen dedi ki:

  Silahlı güvenlik kartım var, yeni aldım. Aliağa’da ikamet etmekteyim. Yaşım 30, bekarım. Bir kızım var, iş arıyorum.

BİR YORUM YAZ