Vilayetler Evi İş Başvurusu

Vilayetler Evi, 1986 yılında Vali Galip Demirel tarafından kurulmuştur. Hizmetinin asıl gayesi; turistlik gezilerde, iş toplantılarında, eğlenme organizasyonlarında, konaklama, düğün, davet gibi birçok unsurlarda profesyonel bir kalitede hizmet sunmaktadır.

Günümüzün her türlü beklentisini karşılayarak misafir memnuiyetini en etkili bir şekilde karşılamaktadır. Bunun için dizayn, tasarım, görsellik ve misafirlere özel ilgi Vilayetler Evi’nin profesyonelliğini işaret etmektedir. Çünkü müşteri memnuiyetine ve bir davet sırasında gelen misafirlerin beğenileri Vilayetler Evi hizmet için önemli olmaktadır. Bunun için hizmetin birçok alandaki naif standardı, mutlu etmek, mutlu ayrılmak ve o güne güzel hatıralarla iyi bir izlenim oluşturmaktır.

Vilayetler Evi Türkiye’nin birçok ilinde hizmetini herkese açmıştır. Başta; Ankara (Gölbaşı), İstanbul, İzmir, Ayvalık, Ankara Merkezde bulunmaktadır. Vali Erdoğan Şahinoğlu (Cebeci) tesislerinde, misafirlerini güler yüz ile ağırlamaktadır.

Vilayetler Evi tecrübeye sahip olan bir kuruluştur. Misafirlerin ve müşterilerinin özel olarak hazırlıklarını yapmaktadır. Düğün, eğlence, toplantı ya da diğer amaçlarla bir plan için, organizeler çeşitlidir ve Vilayetler evi amaca göre tasarlanır. Dizayn edilir ve yemeklerin eşliğinde kaliteli bir atmosfer sağlanmış olur.

Kalite standardını uluslararası bir niteliğe uygun olarak sürdüren Vilayetler evi, bugün verdiği hizmette insanlarla yakın ilişkilerde olduğu için, personellerini de özenle seçmektedir. Kalite ve prestije sahip olan personeller, misafirleri en mükemmel bir şekilde ağırlayarak hizmetlerini yüksek kalite standardına göre göstermektedirler.

Vilayetler Evi İletişim Bilgileri
Adres; Konya Yolu 22. Km. No:6 Gölbaşı / Ankara

Vilayetler Evi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vilayetler Evi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vilayetler Evi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ