Viking Temizlik İş Başvurusu

Ürünleri ve hizmetindeki kaliteyi uluslararası standartla yürüten Viking Temizlik, dürüst bir hizmet anlayışıyla tüm yasal hukuka uygun olarak hizmet sunmaktadır. 1978 yılında Avcı Kimya ismi ile kurulan Viking, kısa zaman içerisinde kristal çamaşır sodası ürünlerini 1980 yılında piyasaya sürmüştür. Zamanla gelişimini, hizmetini ve ürünlerindeki kaliteyi o günün koşullarına göre şekillendiren Viking, Türkiye de milyonlara ulaşan bir ürün satışı ile, beklentileri en doğru bir şekilde karşılamaktadır.

Viking temizlik, gerekli tüm izinlere ve belgelere dayalı olarak uygun bir çerçeveyi gözeterek hizmet vermektedir. Bunun için; Çevre Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Şartlarına uygun olarak hizmetini sürdürmektedir.

Viking Üretim Hassasiyeti
Ürettiği ürünlerde bazı Viking, bazı hassas noktalara önce vermektedir. Bu hassasiyet müşterilere sunulan hizmetin kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu yüzden Viking ürettiği ürünlerde, hijyene, kaliteye, emniyete, titizliğe, kontrole ve diğer tüm gerekli unsurlara dikkat etmektedir. Bunlar Viking markasına özgü olan, kalitesini yansıtan ve güven oluşturan öğeler bakımından değerli bir nitelik oluşturmaktadır.

Viking 36 yıllık tecrübesini, 60 ülkeye gerçekleştirdiği satış ağı ile göstermektedir. Bu sayede bir dünya markası haline gelen Viking, büyük bir hizmet potansiyelini doğru olarak vermektedir. Avrupa birliği üyesi olan ülkelere satış ağı bulunan Viking, Türkiye’yi simgeleyen ve ihracatta gelir payının artmasına neden olan bir faaliyeti de taşımaktadır.

Viking Temizlik İletişim Bilgileri
Adres; K.O.S.B. İzmir – Ankara Asfaltı 26.Km Ansızca Köyü Girişi Kemalpaşa – İZMİR

Viking Temizlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Viking Temizlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Viking Temizlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sezer dedi ki:

    Mrb is arıyorum ne is verilirse elimden geleni yaparim

  2. NURCAN dedi ki:

    MERHABA HAYIRLI İŞLER BEN İZMİR PINARBAŞIN DA OTURUYORUM KOZMETİK BÖLÜMÜN DE 3 YILLIK DENEYİMİM VAR İŞ ARIYORUM 30 YAŞINDAYIM BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKÜR EDERİM

BİR YORUM YAZ