Viking Kağıt Fabrikası İş Başvurusu

ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesine sahip olarak, Türkiye’de hizmet sektöründe kalitesini kanıtlayan bir marka olmuştur. Viking kağıt fabrikası, ISO 9001 belgesine sahip olan ilk özel bir kuruluştur. 40 yılı aşkın verdiği hizmette, günümüze kadar birçok kaliteli ürün meydana getirmiştir. Bir müşterinin siparişinden, kullanıcıların ellerine geçene kadarki safhada tek önemli unsur kalitedir. Bu kaliteyi kayıt eden, müşteri memnuiyetini kazanan ve çok daha fazlasını gerçekleştirerek hizmetini sürdüren Viking kağıt fabrikası, elindeki ödüllere layığıyla hizmetini sürdürmektedir.

Viking Kağıt Fabrikası, özgün kalitesini, müşterilerine sunduğu hizmetini ve üretim aşamalarında gerçekleşen her bir döngü yılda en az bir kere denetlenmektedir. Bu denetim Viking kağıt fabrikanın işini daha da prestijli yapabilmesini sağlamaktadır.

Viking Kağıt Fabrikası Müşteri Değeri
Viking müşterilerin değerlerine, fikirlerine ve önerilerine önem vermektedir. Bunun için özel olarak çalışan personeller, müşteri şikâyetlerini dinleyerek üretim safhasında ya da dağıtımdaki aksaklıkla ve sorunlar giderilmeye çalışılır. Kalitesine ödün veren noktalar tespit edilir ve böylece kusursuz hizmet anlayışı benimsenmiş olmaktadır.

Viking Kağıt İzmir’in Aliağa ilçesinde 1969 yılında kurulmuştur. 1971 yılında hizmet faaliyetine başlamış ve müşterilerin taleplerine doğru bir şekilde cevap verebilmiştir. 2013 yılında brüt kazanç hasılatı 147 milyon dolar olarak belirlenmiş ve bir önceki yıla göre kazanç miktarı %13 oranında artmıştır.

Viking Kağıt ayrıca ciltlerde alerji etkisi yaratmayan, güvenilir, kaliteli bir şekilde üretilmiş ve belgelendirilmiş ilk tuvalet kağıdını üretmiştir.

Viking Kağıt Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Hürriyet Caddesi, No: 474 Aliağa İzmir

Tel: 0232 616 06 00

E-Mail: info@lily.com.tr

Viking Kağıt Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Viking Kağıt Fabrikası firmasında kariyer yapabilirsiniz. Viking Kağıt Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Şahin dilsiz dedi ki:

  Forklift oporotoruyum bergamada oturuyorum iş ariyorum çeçrubeliyim petkim postas firmasinda calisiyordum

 2. Bergamali dedi ki:

  İş başvuru forumlarini güvenlikler çöpe atıyor . Yetkililere duyurulur

 3. Hakan dedi ki:

  Uzman çavuş lük tan istifa ettim kendi isteğimle adlı sicil kaydım temiz uygun bi pozisyon da iş istiyorum

 4. fatih denizci dedi ki:

  pm 1 pm2 uretım ve mekanıkte calısmak ıstıyorum.

 5. Gönül şimşek dedi ki:

  İş arıyorum, daha önce form doldurmuştum.

  1. Volkan dedi ki:

   CV ni bırak direk

 6. ebru dedi ki:

  lisans mzunuyum sizinle çalışmak isterim.

 7. Halil Akdur dedi ki:

  Mekanik bakım kaynak alanında is arıyorum.

BİR YORUM YAZ