Viessmann İş Başvurusu

Isıtma sistemleri konusunda bir marka haline gelen Viessmann birçok konutta yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Ürettiği ürünlerin kaliteli olması ve fiyat çizgisinin kabul edilebilir bir dereceye sahip olması nedeni ile birçok kullanıcı tarafından olumlu yorumlar ile anılmaktadır. Isıtma sistemleri evler için ve iş yerleri için büyük bir öneme sahiptir. Verimli olmayan ısıtma sistemleri kullanıcıları memnun bırakmaz ve bütçe açısından da ev sahiplerini büyük bir sıkıntı ile karşı karşıya bırakır. Viessmann ısıtma sistemi teknolojilerini kullanan bireyler ise böyle bir sıkıntı ile karşı karşıya kalmazlar aksine bütçelerinde tasarrufa bile gidebilirler. Kendini eksiksiz, verimli ve sürdürebilir olarak tanımlayan bu şirket ürünlerini ortaya çıkarırken hem doğayı hem de insanı odak noktası kabul etmektedir. Doğayı odak noktası olarak kabul eden bir ısı teknolojiler sistemi piyasada çok sık bir biçimde rastlanan bir durum değildir.

Viessmann’ın verdiği hizmetleri alt başlıklara ayırmak gerekirse karşımıza şöyle bir liste çıkacaktır; sıvı ve gaz yakıtlı yoğuşma teknikleri, güneş enerjisi sistemleri, ısı pompaları, odun yakma sistemleri ve biyogaz tesisleri. Bu alt başlıklar incelendiği zaman Viessmann’ın doğayı ne denli önemsediği de ortaya koyulmaktadır. Biyogaz ve güneş enerjisi doğa dostu ve sürdürebilir enerji sistemleri olarak görülmektedir. Bu sistemlerin geliştirilmesi ve daha iyi bir duruma getirilmesi bütün ısı şirketlerinin omuzlarına yüklenen bir görevdir. Böyle olmasına rağmen bu görevi layıkıyla yapan şirketlerin sayısı çok azdır. Bu şirketlerden bir tanesi de Viessmann ısı sistemleri şirketidir. Müstakil evler, apartman daireleri, ticari ve endüstriyel binalar, bölgesel ısıtma sistemleri Viessmann’ın ürün yelpazesinden yararlanabilecek konutlardır. Bu bina türlerinin hepsinde ayrım yapmadan tasarrufun sağlanmasını sağlayan Viessmann ısı sistemlerini geliştirmeye devam etmektedir.

Viessmann İletişim Bilgileri
Adres; Şerifali Mh. Söyleşi Sokak, No: 39, Ümraniye, İstanbul

Viessmann Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Viessmann firmasında kariyer yapabilirsiniz. Viessmann insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ