Victoria Secret İş Başvurusu

Victoria Secret ABD’li bir moda şirketi olan perakendeci Limited Brands’ın bir parçasıdır. 1977 yılında San Francisco’da Roy Raymond tarafından ilk mağazası açılmıştır. Ağırlıklı olarak kadın iç çamaşırı, pijama, dış giyim, mayo, ayakkabı, parfüm, gibi çeşitli ürünlerin satışını yapmaktadır.

Victoria Secret, Al Shaya ve Park Bravo ortaklığı ile Türkiye pazarına girmiştir. Victoria Secret Türkiye’de 4 farklı noktada mağaza konsepti oluşturmuş olup, ayrıca online olarak satışlar gerçekleştirmektedir. İstanbul’da 3 farklı AVM de hizmet vermektedir. Victoria Secret, ürünlerinin tanıtımını yapmak için düzenlediği defileleri bir klasik haline getirmiş ve tüm dünya tarafından takip edilen top modelleri kullanarak her sene Dünya’da büyük bir ilgi ile izlenmektedir. Victoria Secret Avrupa’da ki ilk mağazasını ülkemizde açmış olup, ABD’de mevcut olan mağaza konseptlerinden farklı bir mağaza içeriği ile karşımıza çıkmıştır. ABD’de bulunan mağazalarda daha çok iç çamaşırı ve parfüm ağırlıklı bir konsept ile çalışmakta olan şirket Türkiye pazarı için çeşitli aksesuarları ekleyerek(Pasaport kılıfı, el çantası, güneş gözlüğü, Ipad kılıfı vb.) ürün yelpazesini geliştirmiştir.

Ülkemizde Shaya Group adı altında iş ilanı vermekte olan Victoria Secret’ın belirli çalışma şartları mevcuttur.18-28 yaşları arasında ve bayan olmak bu şartların en önemlileri arasındadır. Ayrıca dünyaca ünlü markayı temsil etme yeteneği, mağazacılık sektöründe deneyimlerin fazla olması ve iletişim becerilerini geliştirmiş olma gibi özellikler aranmaktadır. Başvurularınızı AVM içlerinde bulunan mağazalara birebir olarak da yapma imkânınız vardır.

Victoria Secret İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Caddesi, No: 22, Cevahir Avm, D: 158-159-160-160a-161, Şişli, İstanbul

Victoria Secret Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Victoria Secret firmasında kariyer yapabilirsiniz. Victoria Secret insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Semra Ekmekciler dedi ki:

    Merhabalar,
    Yaklaşık 12 yıllık mağazacılık deneyimine sahibim. Bunun 8 yılı 2 büyük iç giyim firmasın mağaza yöneticisi olarak 2 yılı da mağazalar genel koordinatörü satış ve ürün eğitimi vererek geçmiştir. Victoria’s Secret gibi marka değeri çok yüksek kurumsal bir firmada çalışmaktan büyük onur duyacağım. Saygılarımla bilgilerinize sunarım.

BİR YORUM YAZ