Vichy İş Başvurusu

Vücudumuzun giysisi olan cildimizin güzel ve pürüzsüz olması hem sağlık açısından hem de dış görünüşümüzün güzel ve dikkat çekici görünmesi açısından çok önemlidir. Cildimiz için kullanacağımız pek çok bakım kremi bulunsa da her bakım kremini vücudumuza uygulamakta tereddüt etmeliyiz. Çünkü her bakım kremi cildimize uymayacağı gibi, bazı bakım kremleri kalitesiz olmaları sebebiyle cildimize zarar verebilirler.

Bu sebeple cilt bakım kremi kullanacağımızda Dünya üzerinde tanınmış bir firma olan Vichy Avrupa’nın 1 numaralı dermo-kozmetik markasıdır. Üretmekte olan tüm ürünlerin etkinliğinin dermatolojik testler ile kanıtlamış olmasından dolayı sağlıklı ve güvenli bir cilt bakım imkanını kullanıcılarına sunmaktadır. Vichy, 18 yaşından 50 yaşına kadar pek çok farklı yaş ve farklı cilt yapısı için herkesin kullanabileceği geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Vichy aynı zamanda ülkemizde çok kullanılmakta olan bir marka olduğundan dolayı, belirli şehirlerde bulunan eczanelerde cilt analizi hizmeti vermekte olup, cildinizin eksik taraflarını belirledikten sonra bu eksiklikleri gidermeye yardımcı olacak ürünlerini paylaşmaktadır.

Bu cilt analizi yapımında uzman bir cildiye ekibi kullanmakta olan vichy, kullanıcılarının cilt güzelliklerinin yanı sıra sağlıklı bir cilde sahip olmaları konusunda bilgilendirmeler yaparak yol göstermektedir. Ürünlerinin pek çoğunda doğal ürünler kullanmakta olan vichy, fiyat olarak da pek çok cilt bakım ürünü üreten firma ile kıyaslandığında çok uygun fiyatlarda satış yapmaktadır. Kullanılan malzemelerin doğal olması ve pek çok test ile kanıtlanmış olması da vichy firmasını Avrupa’nın güvenilirliği en yüksek cilt bakım firması yapmıştır.

Vichy İletişim Bilgileri
Adres; Ebulula Caddesi, Akatlar, Beşiktaş, İstanbul

Vichy Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vichy firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vichy insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ