Vicem Yat İş Başvurusu

İstanbul’un Tuzla ilçesinde kurulmuş olan Vicem Yat (Tuzla) bugün yatlar konusunda üreticiliği ve profesyonelliği ile ön plana çıkmaktadır. Deniz taşıtları sanayisinde profesyonel ve kaliteli hizmetini verirken, uluslararası kalite niteliğine uygun olarak bir hizmet vermektedir.

Vicem Yat, dünyanın en seçkin ve saygın üreticilerinden biri olarak Türkiye’de hizmet sağlamaktadır. Özellikle yeni tasarımlar ve dizaynlar ile günümüzün ihtiyacını doğru olarak karşılayan bir yat sanayisinde ciddi bir ilerleme kaydetmiştir.

Özellikle dünyanın önde gelen Yat yarışmalarından biri olan World Yatcht Trophies yarışmasında, Vicem yat jürilerden tam puan almıştır. Bu puanla Vicem Yat, V 46M modeli En İyi İç Dizayn Ödülünü kazanmıştır. Bu da Vicem Yat’ın, kalitesini, profesyonelliğini ne derece etkin kıldığını gösteren niteliklerin bir diğerini oluşturmaktadır.

Antalya merkezli olan Vicem Yat kuruluşu, İstanbul’un Tuzla ilinde de hizmetini sürdürmektedir. Toplam 400 personeli ile sürdürdüğü hizmette Yat üreticiliğinde, dizaynında, konforunda ve birçok nitelikli özelliklerinde Vicem Yat (Tuzla) dünya üzerinde saygın bir üne sahiptir.

Vicem Yat 1986 yılında kurularak Yat Sanayisinde etkin bir kaliteyi günümüze kadar sürdürmüştür. Asıl merkezi, Amerika’da bulunmaktadır. Türkiye’de şubeler açarak ve eğitimle personeller çalıştırarak hizmet vermektedir.

Özellikle yat üretimi hizmetinde, Türkiye’de zırhlı yat, kurşun geçirmez camlar ve iç konfor olarakta Türkiye’de bir ilke imza atan bir markadır.

Vicem Yat İletişim Bilgileri
Adres; Organize Deri Sanayi Bölgesi Mahallesi, 10. Yol, Orhanlı Tuzla İstanbul

Vicem Yat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vicem Yat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vicem Yat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. fikri KÜLTÜR dedi ki:

    Mekanik ve tesisat boru donatım ustasiyim.

BİR YORUM YAZ