Vicco İş Başvurusu

Vicco, Sportek Ayakkabıcılık tarafından 2005 yılında faaliyete geçen bir çocuk ayakkabı markasıdır. Çocuk ayakkabı uzmanı olarak isim yapan vicco faaliyet gösterdiği alanda Türkiye’nin en geniş ve dünyanın sayılı ürün yelpazesine sahip sektöründe lider denilebilecek bir firmadır.

Halk arasında Vicco markası ülkemize ışıklı ayakkabıyı ilk getiren firma olarak tanınmıştır. Vicco, ilk adımlarını atmakta olan çocuklarımıza her sezon araştırma, yenilik, konfor ve stil esaslarını ilke alarak 1000’i aşkın ayakkabı modeli üretmektedir.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın atacakları ilk adımlarda güvenlik, konfor ve kalite elbette hepimiz için çok önemlidir. Bu konuda bize Vicco her türlü garantiyi vermekte olup, 6000m2 ye yayılan tesislerinde teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak kaliteli, güvenli, konforlu bir şekilde çocuk ayakkabı üretmektedir. Vicco markasının en önemli özelliği tüm ürünlerin Türkiye’de ve kendi üretim tesislerinde üretiyor olması. Yani vicco marka bir ayakkabıyı çocuğumuza aldığımızda aslında yerli malı almış oluyoruz. Bu konuda ayakkabı sektöründe pek çok sağlıksız olan Çin mallarının yanında Vicco bir bakışta farkını belli ediyor.

Mağazalarında da çocukların ve ebeveynlerinin rahat etmesi için her türlü imkânı sağlayan Vicco, çocuk odaklı bir mağaza olduğu için mağaza görevlilerinin hepsine pedagoglar aracılığı ile çocuklara nasıl davranılır? Onlarla konuşurken nelere dikkat edilmelidir? gibi konularda eğitimler aldırmakta ve bu eğitimlerini geliştirerek yaygınlaştırmaktadır.

Vicco İletişim Bilgileri
Adres; Bolluca Yolu Yıldırım Beyazıt Cad. No:108 Arnavutköy / İSTANBUL

Vicco Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vicco firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vicco insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ