Vib Turizm İş Başvurusu

Türkiye’nin kooperatif olarak kurulan ender turizm şirketlerinden biri olan Vib Turizm kısa zamanda çok yol kat edip bugün ülkemizin pek çok yerinden seferler düzenlemekte olan bir otobüs firmasıdır. 1997 yılında Sakarya’da bir kooperatif olarak başlayan bu macera tam anlamıyla hepimiz için anlamlı bir gün olan 29 Ekim 1997 günü ilk seferini düzenlemiştir.

Geçen 18 yılda firma her gün çalışmalarının üzerine eklemeler yaparak kısa zamanda belirli bir müşteri potansiyeline sahip olmuş ve Türkiye’nin dört bir yanına otobüs seferleri düzenlemeye başlamıştır. Vib Turizm, şu anda başta metropol olarak nitelendirebileceğimiz büyük şehirlerimiz olan İstanbul, Ankara ve İzmir’e her gün seferler düzenlemekte olup, bu illerimize ek olarak Trabzon ve Antalya illerimize de seferler düzenlemektedir. Günlük sefer sayısı 45’i bulan firma otobüs ile yolcu taşımacılığının uçak taşımacılığı ile rekabet ettiği bir dönemde kendisini kabullendirebilmiş firmalar arasında bulunmaktadır.

Vib Turizm ayrıca devamlı kendileri ile seyahat eden müşterilerine VİB Kart adı altında bir hizmet sunmaktadır. Bu kartın özelliği, Vib Turizm ile seyahat ettikçe seyahat edilen güzergâhın ücretinin %10’unun karta iade edilmesi ve bu iadelerin toplanmasıyla müşterilerine ücretsiz seyahat etme ayrıcalığını veriyor olmasıdır. İnternet sitesi www.sakaryavib.com.tr aracılığı ile müşterilerine on-line bilet alma imkânı da sunmakta olan Vib Turizm teknolojiyi de yakından takip etmekte olup android ve ios işletim sistemi cep telefonlarında da kullanılabilen Vib Turizm uygulamasını hayata geçirmiştir.

Vib Turizm İletişim Bilgileri
Adres; İstiklal Mah. Aydın Sok No 1/B Adapazarı SAKARYA

Vib Turizm Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vib Turizm firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vib Turizm insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mesut fırat dedi ki:

    merhaba 23 yasındayım sakarya akyazıda oturuyorum vib turızm bunyesınde calısmak ıstıyorum.

BİR YORUM YAZ