Viaport İş Başvurusu

15 Ağustos 2008’de toplamda 310.000 m2 arsa alanı ve 69.000m2 kiralanabilir alan ile kurulan bir Via Properties yatırım olan Viaport günümüzde 189 Mağaza ve 4500 araç kapasiteli bir otopark ile Türkiye’nin outlet üzerine kurulan en büyük alışveriş merkezi haline gelmiştir.

Viaport, açık hava da ışıl ışıl mağaza vitrinleri eşliğinde alışveriş keyfini yaşamak isteyenleri ,kasaba havasında yeşil alanların arasında yürümek isteyenleri ve alışveriş keyfine bir de gölet keyfini eklemek isteyenleri kısacası her beklentiyi karşılayabilmek amacıyla kurulmuş içerisinde canlı bir yaşam barındıran bir alışveriş merkezidir.

Ayrıca, içerisinde sinema ve bowling salonlarını,restoranları cafeleri hatta ve hatta uluslar arası beş yıldızlı otel zinciri Crowne Plaza Asia ve lüks konutları ile bilinen Via Port Houses&Suites gibi konaklama imkanı olan tüm yaşamınızı geçirebileceğiniz bir yaşam merkezidir.

İçerisinde ünlü Kapalıçarşı’nın da bir minyatürünün bulunduğu, 10 salonlu son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarının olduğu, ithal moda devlerinin en çok tercih ettiği kampus tarzında her zevki ve her ihtiyacı düşünerek tasarlanmış bir komplekstir.

Bugüne kadar pek çok da ödül alan Viaport 2009 yılında AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) tarafından ‘’Yılın En İyi Outlet Alışveriş Merkezi’’seçilmiştir. Ayrıca içerisinde barındırmış olduğu Via Port İstanbul Asia 2012’de Capital Dergisi tarafından ‘’ Türkiye’nin en başarılı 3.Emlak Yatırımı ’’ seçilmiştir.

Viaport İletişim Bilgileri
Adres; Yenişehir Mahallesi, Dedepaşa Caddesi, No:19 Via Port – Pendik- İstanbul

Tel: 0216 696 10 01

E-posta: info@viaport.com.tr

Viaport Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Viaport firmasında kariyer yapabilirsiniz. Viaport insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ