Vialand İş Başvurusu

26 Mayıs 2013 tarihinde Gürsoy Grup ve Via Properties ortaklığında, 650.000 TL yatırım yapılarak 100 futbol sahası büyüklüğünde bir alana yayılmış Vialand hedeflediği geniş marka yelpazesi ile her zevk grubuna farklı zevkler sunmak için hazırlanmış Türkiye’nin ilk mega tema parkı özelliğini taşımaktadır.

Vialand mega tema parkının girişinde bulunan 200.000 m2 alanda tüm ihtişamıyla yükselen Vialand Şatosu ziyaretçilerine içerde onları nelerin beklediği hakkında ipucu vermeye yetecek bir mimari yapı olarak göze çarpmaktadır.

İçerisinde alışveriş caddeleri olarak adlandırılan ve hemen hemen tüm markaları bünyesinde barındıran Vialand sadece AVM kültürünü değiştirmek ile kalmamış bu kültürü farklı bir konsept ve bakış açısı ile müşterilerine sunmayı amaçlamıştır. Bünyesinde sinema salonları,bowling salonları,restoran, cafe ve çocuklar için harika bir gösteri merkezi bulunmaktadır.Tüm bu sebeplerden dolayı Türkiye’nin Disneyland’i olarak da tabir edilebilir.

Vialand içerisinde bulunan eğlence ünitelerinde güvenliği ön plana çıkarmış olup, bazı ünitelerde kilo, yaş, boy ve refakatçi gerekliliği gibi sınırlamalar koymuştur.

Online olarak da bilet hizmeti vermekte olan Vialand kendi adı altında Vialand Kart çıkartmış olup bu kartlar ile ilgili çeşitli avantajlar ile hizmet vermektedir. (Tam Kart, Pass Kart, Çocuk Kart) İstanbul’un güzide semtlerinden biri olan Eyüp’de konumlandırılmıştır. Toplu taşıma ve özel araç ile ulaşım imkanının yanı sıra müşterilerine ücretsiz servis hizmeti de sağlamaktadır.

Vialand İletişim Bilgileri
Adres; Yeşilpınar Mahallesi, Şehit Metin Kaya Sokak, No:11 Eyüp/İstanbul

Vialand Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vialand firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vialand insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ