VFS Global İş Başvurusu

2001 yılında kurulan Vfs Global şirketimiz İsviçre merkezlidir ve dünya çapında 121 ülkede 1660 başvuru merkezimiz ile vize işlemleriniz, pasaport gibi işlemleriniz için yardımcı olmaktayız. Dünya çapında faaliyet onaylı ISO 9001, 2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 27001,2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001,2004 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine sahip bulunmaktayız. VFS GLOBAL son derece farklı çözümler içeren özel vize ve pasaport uygulama merkezlerimiz, çağrı merkezlerimiz, web tabanlı modüllerimiz için randevu ve online tahsilat bölümlerimiz, biyometrik veri yakalama ve transfer, doğrulama/onaylama/tasdik, tercüme, yurtdışı vatandaşlık, lojistik çözümleri, program ve proje yönetimi, veri tabanı yönetimi, güvenlik çözümleri, finansal çözümler gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

VFS Global, müşterilerine dış kaynak kullanımı ve teknoloji gereksinimlerini karşılamak için sınıfındaki en iyi hizmetleri müşterilerine verimli, esnek, son derece gelişmiş ve özel çözümler sunmak için geliştirilmiştir. Deneyimi on yıldan fazla, VFS Global diplomatik misyonlar ve Hükümet sektöründe dış kaynak ve Teknoloji Hizmetleri pazar lideri haline gelmiştir. Müşterilerine değer katmak için eşsiz bir deneyime sahip şirketimiz 1660 tane Uygulama Merkezleri, beş kıtada 121 ülkede bulunan başvuru merkezlerimiz ile sizlere yüksek kaliteli hizmet sağlamaktayız. Teknolojik uzmanlık ve bilgi işlemlerinden yararlanarak, müşterilerimizin temel iş alanlarına odaklanmaktayız. VFS Global sunar daha verimli ve özelleştirilmiş müşterilerine yardım hizmetleri, işlem karmaşıklığını azaltmak, maliyeti en aza indirgemek olarak söyleyebiliriz.

VFS Global İletişim Bilgileri
Adres; Halaskargazi Caddesi, No:169, Şişli / İstanbul

VFS Global Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda VFS Global firmasında kariyer yapabilirsiniz. VFS Global insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ