VF Ege İş Başvurusu

VF EGE olarak devamlı tahrik kültür, odaklanmış sürekli yeniliği hedeflemekteyiz. Derin araştırma ve farklı anlayışları kullanarak, giyim sanatı ve biliminden ilham alarak tüketicilerimizi heyecanlandırmak ürünleri oluşturmak için bir araya getirmekteyiz. Bizim sorumluluğumuz bir şekilde yayılan birden çok coğrafyada, ürün kategori ve dağıtım kanalı olan sektörün en verimli ve karmaşık tedarik zincirini yönetmektir. Amacımız, sürekli tüketicilerimizin, müşterilerimizin, hissedarlarımızın ve iş ortaklarımızın beklentilerini karşılamaktır. Perakende ortakları kazanmak için sürekli katı bir biçimde yürütmeyi ve üstün hizmeti sağlamaktayız. VF EGE olarak sürekli olarak performansımızı artırmayı hedef olarak almaktayız. Halkımız başarımızın kaynağıdır. VF EGE insan ve fikir çeşitliliği için derin bir bağlılığı paylaşmaktayız.

Dürüstlük ve doğruluk seviyesi yüksek olarak iş yapıyoruz ve olumlu bir çalışma ortamı yaratarak, işbirliği, cana yakınlıktan yanayız. VF daha sürdürülebilir bir gelecek için hazır giyim ve ayakkabı sektörlerinde liderlik etmeye çalışmaktadır. 110 yıldır firmamızı yönlendiren değerler hala bize bugün, çevresel kaynakları korumak ve yerel toplulukları desteklemek şekilde yaptığımız ürünlere yol kılavuzu olmuştur. Biz sürekli olarak basit ve tek bir hedefe ulaşmak için çaba sarf etmekteyiz. 30’un üzerinde marka ile tüketicilere hizmet veriyoruz, dağıtım, birden fazla kanal ve coğrafyada beş farklı koalisyonlar tarafından düzenlenen açık havada düzenlenen spor organizasyonlarında kullanılan spor malzemelerimizle çağdaş bir marka olmaktayız. Bizim stratejimiz, uzun vadeli sürdürülebilir büyümeyi toptan ve perakende ortaklarımıza ait, ürün geliştirme ve satın almalar sürekli coğrafi genişleme ile erişmek üzerinde durulmuştur.

VF Ege İletişim Bilgileri
Adres; Konaklar Mahallesi, Beyaz Karanfil Sokak, No:8, Beşiktaş İstanbul

VF Ege Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda VF Ege firmasında kariyer yapabilirsiniz. VF Ege insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ