Vettore Mobilya İş Başvurusu

Vettore Mobilya farklı konularda hizmet vermekte olan Aksan Mobilya’nın bünyesinde hizmet vermektedir. 1950li yıllardan beri ülkemizde artan talepler üzerine, Vettore Mobilya kuruluş sürecine adım atmıştır. Temeli ise 1990 yılında atılmıştır ve o yıldan beri hizmet yelpazesini genişletmiştir. İstanbul’da başlattığı çalışmalarına daha sonradan diğer şehirleri de katmıştır bu şehirler ise Edirne, Kırklareli, Kocaeli ve Tekirdağ’dır. 1996 yılında ise ürettiği mobilyaları ihraç etmeye başlamıştır hatta ürettiklerini deniz aşırı ülkelere satmaya başlamıştır. 2010 yılından itibaren geçirmiş olduğu dönüşümlerle beraber full otomatik ve modern üretim teknikleri ile beraber adını sıkça duyurmaya başlamıştır. Ürettiği mobilyaları tam olarak bir çevre duyarlılığından geçirerek piyasaya sunan Vettore Mobilya çevreye büyük önem vermektedir.

Ar-Ge departmanıyla beraber her zaman müşterileri için daha rahat, daha kullanışlı mobilyalar üretmeye devam etmektedir. Amaçlarından biri de mobilyaların hem gündüz kullanımı hem de gece kullanımı için gayet kullanışlı olmasını sağlamaya çalışmaktadır. Bu doğrultuda çalışmalarını yapmaktadır. Ür-Ge departmanıyla da beraber tasarlamış olduğu ürünleri de değişik çalışmalar için kullanmaktadır. Zaten var olan ürünlerin üzerinde çalışarak daha yeni ve de teknolojiye uygun ürünler üretmek için sayısı 600’e yakın personeliyle beraber çalışmaktadır. Ayrıca bir takım sosyal sorumluluk projesine de imzasını atmıştır. 2012 yılında gerçekleşen Silivri liseler arası şiir yarışmasının ana sponsoru olmuştur ve bu yarışmayı desteklemiştir. Halen sosyal sorumluluk projelerine önem vermektedir.

Vettore Mobilya İletişim Bilgileri
Adres; Selanik Caddesi No: 25 Kavaklı / Silivri / İstanbul

Vettore Mobilya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vettore Mobilya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vettore Mobilya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ