Vestel İş Başvurusu

Vestel firmasının kuruluşu 1984 yılındadır. Kurulduğu yıl olan 1984’den beri günümüze kadar gittikçe büyüyen ve de sağlam adımlarla adını, başarılarını kanıtlayan bir kuruluş olmuştur. Atmış olduğu sağlam adımları doğru bir şekilde müşterisine ulaştırmış ve de aynı samimiyetle müşterisinin de takdir ve tebriklerini kazanmış bir kuruluştur. 1994 yılında kuruluş olarak aldığı karar ile Zorlu holding bünyesine katılmayı ve artık çalışmalarını, üretimlerini ve tasarımlarını bu holding ile birlikte yürütmeye karar vermiştir. Şu an Vestel tam olarak 7 bölgeye hızlı bir biçimde yayılmıştır ve de yayılmaya devam etmektedir. Bugün hizmet vermekte olan 1250 tane Vestel mağazası vardır. Vestel kuruluşu şu an 150 tane ülkeye ihracat yapmaktadır bu durum aynı zamanda ülkemiz içinde büyük bir başarıdır.

Kendine edindiği hedeflerle dünyaya yayılıp, günbegün başarılarını arttıran bir kuruluş olma yolunda gitmektedir. Şu an birçok ülkeyle ihracatının yanı sıra, birçok farklı başarıya da imzasını atmıştır. Devlet destekli markalaşma programı olan Turquality ile beraber daha büyük başarılara imza atmıştır. Vestel kuruluşu sınırsız bir bütçeyle beraber Ar-Ge’ye destek vermiştir. Ar-Ge’ye verdiği destekler sayesinde birçok yeniliğe sahip ürünler üretmişlerdir. Vestel City ise bir gün içerisinde tamı tamına 76 bin ürün üretebilme kapasitesine sahiptir ki bu durum Vestel’in üstün başarısını kanıtlamaktadır. Vestel ayrıca çok büyük bir ailedir çünkü neredeyse 16 bine yaklaşık çalışanı vardır. Bu sebeplerden dolayı Vestel her geçen gün adını hem ülke sınırlarında, hem de ülke dışı sınırlarda duyurmaktadır.

Vestel İletişim Bilgileri
Adres; Manisa Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Cumhuriyet Caddesi, No: 19, Pk: 45030, Keçili, Şehzadeler, Manisa

Vestel Kariyer Olanakları

Telefon et: 0850 222 4123
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vestel gibi dev bir şirkette kariyer yapabilirsiniz. Vestel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ