Very Cupcake İş Başvurusu

Very Cupcake 14 Şubat 2013 tarihinde Ankara’nın ilk cupcake mağazası olarak Tunalı Himi Caddesi’nde müşterilerine ve cupcake sevenlerine, düşkünlerine hizmet vermeye başlamıştır. Very Cupcake açılmadan önce, bu girişimin kurucuları Avrupa’da atılımlarına ve çalışmalarına başlamışlardır. Cupcake sanatının en inceliklerini, detaylarını, cupcake’i diğer lezzetlerden çok daha farklı ve daha istenilen bir şey yapma farkını yaratmak için mücadele vermişlerdir. Ülkemizde gün geçtikçe cupcake’e olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Şu an Ankara’da Tunalı Hilmi Caddesi’nde olan mağaza dışında Cepa’da, Bahçelievler’de 7.caddede ve de Bilkent’te olmak üzere diğer mağazalarda vardır. Very Cupcake’in hedefi cupcake’i dekoratif bir kek olarak anılmasını bırakılmasını, onun artık daha çok ağza hitap edilmesi ve de eşsiz lezzetiyle konuşulmasıdır.

Bu oluşumun şu an menüsünde hâlihazırda birbirinden farklı 75 tane ayrı cupcake’i vardır. Ve de şefler menüye her geçen gün yeni tarifler, yeni lezzetler eklemek için kendilerini vererek canı gönülden çalışmaktadırlar. Very Cuppcake lezzetlerinin içeriğinde asla yapay maddeler, tatlandırıcılar ya da hazır malzemeler kullanmamaktadırlar. Cupcakeler her gün günlük olarak usta şefler tarafından sevenlerine taptaze olarak sunulmaktadırlar. Very Cupcake sadece mağazalarında satış sunmamaktadır. Ayrıca müşterinin arzusuna ve de isteğine göre doğum günlerinde, nişan partilerinde veya nişan kutlamalarında ,baby shower’lar içinde hizmet vermektedir. Müşterilerin özel siparişlerine göre usta şefler birbirinden enfes, lezzetli ve de harika tasarımlar yapmaktadırlar.

Very Cupcake İletişim Bilgileri
Adres; Tunalı Hilmi Caddesi Buğday Sokak No:6 Çankaya Ankara

Very Cupcake Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Very Cupcake firmasında kariyer yapabilirsiniz. Very Cupcake insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ