Vera Hastanesi İş Başvurusu

Vera Hastanesi şu an İstanbul’da üç ayrı yerde hizmet vermektedir. İlk olarak Vera Hastanesi Kartal şubesi, diğer bir şubesi ise Vera Tıp Merkezi Avcılar’dır ve üçüncü şubesi ise Vera Tıp Merkezi Sefaköy’dür. Bu üç şubede hastalarına kaliteli bir tedavi vermeyi kendine hedef belirlemiştir. Her üç şubesinde birbirinden ayrı bölümleri vardır. Bu bölümlerden bazıları ise; acil servis, ağız ve diş sağlığı, anestezi ve reanimasyon, beyin ve sinir cerrahisi, biyokimya laboratuvarı, beslenme ve diyet, deri ve zührevi hastalıklar, fizik tedavi ve rehabilitasyon, çocuk sağlığı ve hastalıkları, iç hastalıkları, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, göz sağlığı ve hastalıkları, kardiyoloji, kadın hastalıkları ve doğum, psikiyatri, ortopedi ve travmatoloji, radyoloji ve de ürolojidir.

Vera Hastanesi hastalarının memnuniyetini arttırmak için değişik sağlık sigortalarını kabul eder. Kamu kurumlarıyla, genel sağlık sigortası vardır. Anlaşmalı olduğu diğer özel sigortalar ise, Ak sigorta, Axa sigorta, Acıbadem sigorta, Anadolu sigorta, Ergo, Güneş, Ray, Zurich sigortalardır. Her hastanın alacağı tedaviyi ya da kendisiyle ilgilenen sağlık personelini ret etme hakkı vardır. Alacağı tedavi ve üzerine konulan teşhis hastaya ayrıntılı bir biçimde anlatılır. Ayrıca hastalar hastaneden alacakları tedavinin ücretini tedaviden önce öğrenebilme hakkına sahiptirler ve bu ücreti tedaviden sonra ödeyebilirler. Eğer isterlerse aldıkları tedavinin detaylı ve de açık faturasını görme ve de inceleme hakkına sahiptirler.

Vera Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Orhantepe Mahallesi Üsküdar Caddesi No:147 Cevizli / KARTAL

Tel: 0212 601 13 67

Eposta:sefakoy@verahastanesi.com

Vera Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vera Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Vera Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Tayfun dedi ki:

  İyi Günler.ben anestezi teknisyenliği bölümünü bitirdim.Sizinle çalışmak istiyorum.

 2. Yakup dedi ki:

  İyi günler
  Hastanenizi çok yakından tanıyorum ve çalışmak istiyorum Bn Maltepe Üniversitesinde radyoloji teknikerliğini okuyorum 2. Sınıftayım
  Haftanın 4 günü boştayım tabi isterseniz akşamları nöbette de kalabilirim
  Bt ortopedi röntgen hakkında bilgi sahibiyim
  Gereğini arz ederim…
  Tel 0543 840 34 47

 3. emine dedi ki:

  Özel bir hastanede 5 yıla yakın çalıştım. Kadın doğum servisi ve doğumhanede görev yaptım. 2 aydır çalışmıyorum, temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum.

 4. KUBİLAY YILDIRIM dedi ki:

  İyi çalışmalar.Hastanenizin idari amirlik vb. gibi görevlerinde çalışmak istiyorum ve kendime hastane konusunda güveniyorum. Hastane işini severek ve güvenerek yapacağıma söz veriyorum. İşe çok ihtiyacım var. (Evlilik konusunda) Şimdiden teşekkürler.

 5. adalet uca dedi ki:

  iyi günler ben hastanenizi arastırdım ve başvurmak istedim. ben Amasya Üniversitesi ebelik öğrencisiyim. Sertifikalarım var, aldığım eğitimler var. Sizinle çalışmak istiyorum, sizde uygun görürseniz konuşalım.

BİR YORUM YAZ