Vera Denizcilik İş Başvurusu

Vera Denizcilik 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yer ise İstanbul-Kadıköy’dür. ( İsmail Paşa Sokak no: 77 Koşuyolu-Kadıköy) . Şirketin iletişim numarası ise 0216 545 23 18’dir. Birçok filoya sahip olan Vera Denizcilik adından her zaman övgüyle söz ettirmektedir. Türk gemi işletmeciliği şirketi olan Vera Denizcilik’in birbirinden farklı filosu vardır. Bu filoların isimleri ise şunlardır; Piri reis adlı filonun tipi kuru yüktür ve de Panama bayrağını taşımaktadır ve ayrıca Piri reis 1997 yılında Japonya’da inşa edilmiştir. Diğer bir filo ise Santa Pacific isimli filodur, o da diğer filolar gibi kuru yük taşır ve bayrağı diğerlerinin de yine aynı olduğu gibi Panama’dır. Ve 2001 yılında Japonya’da üretilmiştir. Diğer filoların isimleri ise El Condor Pas ve de Sea Honest’tir ve bu iki filoda kuru yük taşır, bayrakları Panama’dır. Tek farkları ise, yapıldıkları ülkedir. Biri Kore’de inşa edilmişken, bir diğeri ise Japonya’da inşa edimiştir.

Vera Denizciliğin şirket hedeflerinden bazıları ise şunlardır; iş güvenliğini sağlamak, çevreyi korumak, sağlığı ve de hijyeni maksimum düzeye çekebilmek, ve çalışanlarının aynı zamanda hayat güvenliğini sağlamaktır. Bütün bu hedeflerine ise uluslararası ve de ülkemizin kuralları ve de yasaları çerçevesinde uymayı kendine bir görev bilir. Belirtilmiş olan bu sebeplerden dolayı Vera Denizcilik, Türk gemi işletmeciliğinde her geçen gün lider olmaya adım adım yaklaşmaktadır.

Vera Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Eski Üsküdar Cad. Çayıryolu Sok. No:1 Partaş Center Kat 7 Ataşehir, İstanbul

Vera Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vera Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vera Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. OSMAN GÜNEŞ dedi ki:

  Gemi adamı belgelerim hazır. Gemilerinizde fiter veya yagcı olarak çalışmak isterim. Cep 05543996329

 2. OSMAN GÜNEŞ dedi ki:

  GEMİ ADAMI BELGELERİM TAMAMDIR YETERLİLİGİM YAGCILIKTIR. AYRICA KENDİ MESLEGİM KAYNAKÇILIKTIR. İKİ MESLEKTEDE GEMİLERDE İŞ ARIYORUM TEŞEKKÜRLER

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Vera Denizcilik iş ilanlarını takip etmek için sitemizi ziyaret ediniz

 3. gunay babasoy dedi ki:

  28 yıldır denizlerdeyim şu anki görevim güverte losromosu.her an gitmeye hazırım..

  1. Kemalcan çakar dedi ki:

   Kamarotluk yaptım. Vardiye tutma belgesi aldım, gemici olarak çalışmak istiyorum.

 4. Ahmet gülen dedi ki:

  Şimdi bize kaçyer deniz çilcik teklifi geldi bunların hepsi de bizi kandirdi biz iş istiyoruz hakkimiz la çalişlim kandiril mayalim mesleyim torna tasviye bakimdanfa anlarim

BİR YORUM YAZ