Vera Delta İş Başvurusu

Son yıllarda finans sektörünün gelişim göstermesi ile finans alanında yeni alt başlıklar ortaya çıkmaya başlamıştır. Vera Delta yeni nesil bir ödeme sistemi sağlayıcısı olarak tanımlanabilmektedir. Vera Delta’nın müşterilerine sunduğu ürünler arasında yeni nesil yazar kasa, eski nesil yazar kasa ve çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır. Finans sektöründe ortaya çıkan yeniliklerden bir tanesi yeni nesil yazar kasa kullanma zorunluluğudur. Bu zorunluluğu karşılamak için Vera Delta gibi kaliteli ürün sağlayıcılarına ihtiyaç duyulmaktadır. Yeni nesil yazar kasa denilince akla gelmesi gereken şey hem POS cihazı görevi gören hem de yazar kasa görevi gören tek bir ürün olmalıdır. Vera Delta bu iki işlemi de tek bir yerde gerçekleştirebilen yeni nesil yazar kasaları üretmekte ve satışını yapmaktadır.

Vera Delta yeni nesil yazar kasaların haricinde sarf ve aksesuar satışında da bulunmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Vera Delta müşteri memnuniyeti konusunda hassaslığı ile dikkat çekmektedir. Pil, batarya, kılıf, şarj ünitesi, barkod okuyucu ve termal yazıcı kâğıdı gibi sarf ve aksesuarların satışını yapan Vera Delta bu alanda gelişimini sürdürmektedir. Üretim ve pazarlama dallarını tek bir şirket altında toplayan bu firma sektörde ok önemli bir potansiyele sahiptir. Müşterilerinin her türlü sorusunu yanıtlamak için yedi gün ve yirmi dört saat hizmet veren bir müşteri hizmetlerine sahip olan Vera Delta kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Vera Delta İletişim Bilgileri
Adres; Tekstilkent Ticaret Merkezi Koza Plaza B Blok K: 26 No: 99 Atışalanı – Esenler – İstanbul

Vera Delta Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vera Delta firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vera Delta insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. özcan dedi ki:

    Pos cihazından tecrübeli 4 sene teknik servis olarak çalıştım sahaya hakim elemana ihtiyacınız varsa irtibata gecebiliriz kolay gelsin iyi calismalar

BİR YORUM YAZ