Vepa Group İş Başvurusu

Vepa Group, Vedat Öztarhan tarafından İstanbul’da 1962 yılında kurulmuştur. Kurulduğu zaman büyük bir oluşum olarak değil, küçük bir dükkan olarak kurulmuştur. Vedat Öztarhan, bu küçük dükkanı saç, diş fırçası ve de kozmetik dükkanı olarak kurmuştur. Daha sonraları ise kardeşiyle beraber bir ortaklığa girip, dükkanı büyütmüşlerdir. Şirket büyürken hizmet verdiği sektörlerde büyümüştür. Kadın ve erkek giyiminde de söz sahibi olmaya başlamışlardır. 1988 senesinden itibaren Türkiye’ye ilk kez kozmetik ürünleri ithal eden şirket olarak adından söz ettirmiştir. Vepa Group’un sayesinde ülkemizde kozmetik sektörü de oldukça gelişmiştir. 1989 yılında ise daha başka başarılara imzasını atmıştır. Çünkü Nike ile olan anlaşması başlamıştır ve Nike’ın distibütörlük ve giyim anlaşmalarını imzalayıp, ülkemizde hizmetine başlamıştır.

Kozmetik başarılarına her geçen gün yenisini eklemiştir. 1988 yılındaki başarısından sonra 2004 yılında uluslararası alanda kendini duyuran bir kozmetik firması olan MAC ile anlaşma yapmış ve MAC’in satışları ülkemizde başlamıştır. Ve Aynı sene bu sefer kozmetik değil farklı bir sektörde dünya çapında ünlü olan bir firmayla anlaşmıştır. Bu firmanın ismi ise New Balance’dir. 2011 yılında ise yine MAC gibi çok ünlü bir kozmetik firması olan Make Up For Ever ile anlaşma imzalayıp, onun distibütörlüğünü yapmaya başlamıştır. Bu başarıların oluşumunu başlatan Vedat Öztarhan’dır ve bu başarıları şu an devam ettiren Ahmet Önder Öztarhan’dır ve aynı zamanda Vepa Group’un yönetim kurulu başkanıdır.

Vepa Group İletişim Bilgileri
Adres; Muallim Naci Caddesi, No:43, Ortaköy İstanbul

Vepa Group Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vepa Groupta kariyer yapabilirsiniz. Vepa Group insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ