Venüs Giyim İş Başvurusu

Venüs Giyim 1979 yılında kurulmuştur. 2006 yılında ise Düzce’nin 1. Organize Sanayi bölgesinde açık ve kapalı alanda olmak üzere üretim fabrikasını kurmuştur. 66000 m2 üzerinde Düzce’de inşa edilmiştir. Birbirinden farklı bölümlerle hizmet serüvenine devam etmektedir. Bu bölümler ise şunlardır; kesimhane, dikimhane, yuvarlak örme, kalite kontrol ve de ütü-pakettir. Venüs giyimin önemli bir parçası olan tasarım atölyesi ise dünyanın son moda akımlarını çok yakından takip ederek müşterilerin yenilikçi tasarım ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadırlar. Venüs Giyim ürettiği bütün ürünü yurt dışına ihraç etmektedir. Hem erkek, hem kadın hem de çocuklar için son moda trendlerinden meydana gelen ürünler üretmektedirler.

Her zaman öncelikli hedefi ise müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru anlayıp, ona göre üretimi gerçekleştirmektir. Venüs Giyim’in Ar-Ge bölümü ise her zaman yenilik anlayışı doğrultusunda çalışmaktadır ve bu bölüme sürekli yatırım yapılmaktadır. Venüs giyim hem Ar-Ge bölümüne hem de insan kaynakları bölümüne yoğun bir yatırım yapmaktadır. Yatırım yapmasının en önemli sebebi ise, ülke sınırları içerisinde, diğer ülkelere ihracat yapan ilk 500 şirket arasında kalıcı olarak yerine sağlamlaştırabilmektir. Venüs Giyim için diğer en önemli şey ise çalışanlarıdır. Her zaman çalışanlarına önem veren kuruluş tüm ekipler için kendilerini daha da geliştirebilme fırsatları sunmaktadır. Şirket olarak başarısını perçinleyebilmek için her çalışanına teker teker kendilerini geliştirebilmeleri için fırsatlar sunmaktadır.

Venüs Giyim İletişim Bilgileri
Adres; Akçaburgaz Mah. 3047. Sok. No:2/21-22 Esenyurt/İstanbul

Venüs Giyim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Venüs Giyim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Venüs Giyim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ