Veni Vidi Hastanesi İş Başvurusu

Haberimizde Veni Vidi Hastanesi hakkında bilgiler ve kariyer olanaklarından bahsedilmektedir. Hastanenin bünyesine yapacak olduğu doktor alımı, hemşire alımı, sağlık görevlisi alımı, güvenlik görevlisi alımı ve diğer pozisyonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Veni Vidi Hastanesi insan kaynakları sayfasında güncel iş ilanları ve iş başvuru formu bulunmaktadır. Cv ve özgeçmiş bilgilerinizle online olarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Haberimizin alt kısmında bulunan linke tıklayarak bu sayfa üzerinden iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Öncelikle sizlere bu hastane hakkında bilgiler sunalım.

Veni Vidi Hastanesi Hakkında Genel Bilgiler
Veni Vidi Hastanesi’nin temelleri aslında Uzman Doktor Abdurrahman Açıkgöz’ün 1991 yılında oluşumu kurmasıyla başlamıştır. Öncelikli olarak Açıkgöz, Tüm-Sağ Böbrek Taş Kırma Merkezi’ni kurmuştur. Kuruluş sebebi ise birçok hastanın sancılı tedavi süreci geçirmeleridir. Açıkgöz uzun yıllar boyunca Diyarbakır’da görev yapmıştır. Ülkemizin doğu ve güneydoğu bölgelerindeki yetersiz sağlık koşullarından dolayı, hastalar daha da sancılı süreçler geçirmektedirler. Veni Vidi bu bölgelerdeki ilklerin öncüsü olmuştur. İlk MR, ilk diyaliz, ilk tıp merkezi gibi teknolojik gelişmelere hep öncü olmuştur. Kurulduğu günden beri hep başarılarını arttırmıştır. 2005 senesinde ise göstermiş olduğu başarıların sonucu olarak Diyarbakır’ın Dağkapı semtinde Veni Vidi Hastane’si kurulmuştur. Ayrıca bu bölgede yapılan diğer şeylerinde öncüsü olmuştur. Göz nakli ve de açık kalp ameliyatları hastane bünyesinde yapılmaya başlanmıştır.

Diyarbakır’da açılan hastaneden sonra, Ankara’nın Mamak semtinde de diğer hastane açılmıştır. Ülkede yapılan sağlık sektörünün hizmet iyiliği ve de oluşumun büyüklüğü hakkında yapılan sıralamalarda her zaman önlerde olmuştur. Ayrıca hastaların memnuniyetini arttırmak için en uygun fiyatlarla hastalara tedavi sunmaktadır. Şu an itibariyle kuruluşun ülke genelinde 3 adet hastanesi bulunmaktadır. Veni Vidi Diyarbakır, Veni Vidi Mamak ve de Veni Vidi Çağ. Uzman kadrosuyla, birbirinden değerli sağlık personeliyle her zaman hastaların memnuniyeti üzerine çalışmaktadırlar. Hastaların teşhis ve tedavi süreçlerinin her aşamasında onları bilgilendirirler. Hastaların kendi isteği doğrultusunda kendini tedavi edecek kadroyu seçebilme ya da değiştirebilme hakları vardır.

Veni Vidi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Natoyolu Cad. No:55 Mamak / Ankara
Göz Hastanesi; Bağdat Cad. No: 257 Caddebostan Kadıköy İstanbul

Telefon : 444 0 481

Veni Vidi Hastanesi Açık İş Pozisyonları
Veni Vidi Göz Grup bünyesine Diyarbakır, Ankara ve İstanbul Kadıköy‘de bulunan sağlık kurumlarına çeşitli pozisyonlarda görev alacak çalışanlar aramaktadır. Şu an açık olan iş pozisyonları çağrı merkezi temsilcisi, doktor asistanı, hasta danışmanı, anestezi teknikeri, sağlık personeli, kurumsal iletişim asistanı, göz hastalıkları uzmanı, tanıtım ve pazarlama sorumlusu, hemşire, hasta kayıt görevlisi, tanıtım ve pazarlama sorumlusu şeklindedir. Güncel açık iş pozisyonları için alt kısımda kariyer sayfası linke tıklamanız gerekmektedir.

 

Veni Vidi Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Veni Vidi Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Veni Vidi Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Derya dedi ki:

  Bayburt üniversitesinde yaşlı bakımı bölümünü okudum . Yogun bakım, evde bakım veya palyatif bakım merkezinde iş arıyorum..

 2. FADLI IŞIK dedi ki:

  işsizim evim kiradır evliyim.lise mezunuyum.çok mağdurum inanın.iş istiyorum.05446370090.bana iş verirseniz allah sizden razı olsun.çok memnun olurum.ve çok sevinirim.telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.

 3. Lezgin dedi ki:

  Balıkesir üniversitesi hemşirelik bolumu mezunuyum

 4. ferdi dedi ki:

  Agri ibrahim cecen uni engelli bakim ve rahabilitasyon bolumu mezunuyum. Fizik tedavi, yoğun bakim ve evde bakim hizmetlerinde calismak icin is ariyorum.

 5. eda dedi ki:

  Sağlık Kurumları İşletmeciliği Mezunuyum. Özel İsviçre Hastanesi ve Özel Bayındır Hastanesinde çalıştım. İlgili açık olan bölümlerinize değerlendirirseniz memnun olurum. Bilgilerinize.

 6. Sultan kılıç dedi ki:

  İşe ihtiyacım var. Açık iş pozisyonlarına başvuru yapmak istiyorum.

 7. Sultan kılıç dedi ki:

  Hasta kabulde çalışmak istiyorum. Hasta kabul bölümüne eleman alımı yapılıyor mu?

 8. özge dedi ki:

  Kısa bir süre santral bölümünde çalıştım, evim Ankara venividi hastanesine cok yakın. Bana dönerseniz çok memnun olurum doktorun yanındada yapabilirim, iyi günler dilerim.

 9. Hemengül dedi ki:

  Kırıkkale Üniversitesi biyoloji bölümü mezunuyum. Moleküler biyolojide yüksek lisans yapıyorum. Özel hastanelerde ve laboratuvarlar da iş arıyorum.

 10. yeşim dedi ki:

  2014 Süleyman Demirel Üniversitesi İnsan Kaynakları bölümü mezunuyum. İlgili açık pozisyonlarında iş başvurusu yapmak istiyorum.

 11. Seher dedi ki:

  Uludağ Üniversiteai ekonometri bölümü mezunuyum, is arıyorum.

BİR YORUM YAZ