Vena İş Başvurusu

Vena 1978 yılında İzmir’de kurulmuştur. İzmir’e bağlı olan Çiğli’de tesisi vardır. Kurulduğu yıldan itibaren açtığı mağazalar ile kurumsal bir kimlik kazanmıştır. Üretim yaptığı alan ise Jean üretimidir. 1978 yılından itibaren ürettiği malları kendi kapasitesini arttırabilmek ve üretim hacmini kanıtlayabilmek için ihracat yapmaya başlamıştır. 1990-1996 yılları arasında ise dünyanın bilinen markalarıyla yaptığı ihracat oranı artmıştır. Bu yıllardan sonra ise Vena Tekstil markası için çalışarak, sadece kendi markası için üretim yapmaya başlamıştır. İzmir Atatürk Sanayi Bölgesi’nde ki tesislerinde, kendi markasının büyüme hızını arttırmak için çalışmalarına devam etmektedirler. Türkiye’de ki Jean sektörünün öncülerinden biri olan Vena bu statüsünü korumaya çalışmaktadır. Her bölümündeki titiz çalışmalarla, üretim bölümünden, pazarlama bölümüne kadar hassasiyetle bir çalışma göstermektedirler. Koleksiyonunda ki farklı tarzda Jeanlarla, farklı tarzlara sahip müşterilere ulaşmaya çalışmaktadırlar.

Kadınlar ve erkekler için ayrı koleksiyonlara sahiptirler. Aynı zamanda Jean pantolon içinde hem kadınlar hem de erkekler için ayrı ürün yelpazeleri vardır. Kadınlar için ayrıca, triko, etek, mont, şort, ceket, gömlek, atlet ve elbise üretirler. Erkekler için ise; şort, gömlek ve t-shirt üretimi yapmaktadırlar. Bu ürün çeşitliliğine ek olarak aksesuar konusunda da üretim yapılmaktadır. Çanta, kemer ve şal üretimleri vardır. Özellikle ürettiği Jean pantolon koleksiyonuyla hem kadınlar için hem de erkekler için vazgeçilmez olan bir üretim merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedirler.

Vena İletişim Bilgileri
Adres; ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 10006 SOK. D:26 ÇİĞLİ / İZMİR

Vena Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vena firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vena insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ