Vem İlaç İş Başvurusu

Vem İlaç 2000 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlamıştır. Vem İlaç ulusal bir firmadır. Lokal anestezi ürünleri, ürolojik ürünler, yoğun bakım ve anestezi ağırlıklı hastane ürünlerinde kullanılan beşeri ürünleri tıbbın hizmetine sunmaktadır. İlaç sektöründe ülkenin, ülke dışı ithalat oranını azaltabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sebepten dolayı 2011 yılında kendi fabrikalarını kurmuşlardır. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde, Vem İlaç’ın fabrikası kurulmuştur. Fabrika 2013 yılından itibaren üretime geçmiştir. Fabrikada üretilen ürünler ise şunlardan oluşmaktadır; pomad ve şurup, süspansiyon, kapsül ve de tablet. Vem İlaç kendi şirket politikası gereği bütün hekimlere, eczacılara, sağlık personellerine ayrı ayrı önem verir ve onlarla her zaman işbirliği çerçevesinde hareket etmektedir.

İlaç konusunda oldukça uzman ve de son derece eğitimli olan bir kadroyu bünyesinde barınmaktadır. Vem İlaç’ın misyonu ise ülke içinde ilaç piyasasının ihtiyaçlarını karşılayabilmektir. Ayrıca buna ek olarak, önemli sağlık problemlerinin acil tedavi süreçlerinde kullanılması gereken ilaçları bulmak ve bu ilaçları piyasaya sunabilmektir. Her zaman hata insanların hayatını daha da yaşanılabilir kılmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Tesislerinde katı, sıvı ve de yarı katı formda üretimler yapmaktadır. Tesisin her bölümü ayrı bir özenle çalışmaktadır. Vem İlaç’ın Kalite Kontrol Laboratuvarı’nda ise tüm ürünlerin kontrolü hem başlangıç hem de bitişlerde yapılmaktadır. Geliştirmiş olduğu teknolojiyle beraber, başarılarını arttırıp, Türk piyasasında ki açığı kapatabilmek için çalışmaktadırlar.

Vem İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere cad. No:53 Hürmet Keçeli İş Merkezi Kat : 6 Mecidiyeköy / İstanbul

Vem İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vem İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vem İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ