Velutsan İş Başvurusu

Velutsan, Türkiye sanayisinin gelişmesinde çok büyük etkisi olan kuruluşlardan biridir. 2011 yılından itibaren Alman bir şirket olan TSK ile güçlerini birleştiren Velutsan Demir Çelik Otomotiv Maden Sanayi Şirketi çalışmalarıyla adından söz ettirmektedir. Alman şirketi olan TSK, demir-çelik sanayisinde, dünya çapında liderlerden biridir. Velutsan Balıkesir’in Bandırma ilçesinde Edincik’te inşa edilmiştir. Firma birbirinden yetenekli mimarlarıyla ve de kaliteli personeliyle hizmet vermektedir. Kaliteli, hızlı, hedef odaklı çalışmalarıyla beraber müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Üretim süreçlerinde her zaman ülkenin tabii kaynaklarının korunmasında ve çevrenin zarara uğramaması için elinden gelen her çalışmayı sürdürmektedir. Müşterisine sunduğu bireysel mimari öneriler ile müşterisinin memnuniyetini kazanmaya çalışmaktadır. Ekonomik, geri dönüşümü başarıyla sağlayabildiği ürünler üretmeye çalışmaktadır.

Velutsan firmasının uluslararası ve ülke içinde olmak üzere aldığı birden fazla sertifikası vardır. Velutsan firmasının ürünleri hem ekonomik, hem çevreci hem de depreme karşı dayanıklıdır. Betonarme yapılardan farklı olarak çelik hafifliğinden dolayı çok daha az deprem riskiyle karşı karşıya kalmaktadır. Bu riskle daha az karşı karşıya kalmasının sebebi ise şudur; çelik betonarmeden 5 kat daha hafiftir. Çelik aynı zamanda doğayla barışık bir maddedir, doğaya zarar vermez. Aynı zamanda çelik tekrar kullanılabilir bir maddedir. Çelik konstrüksiyon yapılar sayesinde, deprem tehdidiyle karşı karşıya kalan bölgelerde kullanılması tavsiye edilen yapılardır. Bu tür yapılarda bütün taşıyıcılar çelikten üretilmektedir. Bu tür yapılar genellikle fabrika binalarında, hangarlarda, depolarda kullanılmaktadır.

Velutsan İletişim Bilgileri
Adres; Çanakkale yolu 11.km Edincik/BANDIRMA Balıkesir

Velutsan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Velutsan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Velutsan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mübeccel elmas dedi ki:

    önlisans işletme mezunuyum.100 puan kps notum var. işçi statusünde iş için şirketinizde çalışmak isterim uygunsa.ayrıca büro yönetimi ve bilgisayar operatörüyüm.bilginize sunarım. teşekükr ederim.bandırmada ikamet ediyorum.

BİR YORUM YAZ