Vega Tim Özel Güvenlik İş Başvurusu

Vega Tim Özel Güvenlik Adana’da hizmet veren bir kuruluştur. Tam adresi ise, Reşatbey Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Vahdet Apartmanı Asma Kat No:27 Seyhan-Adana’dır. Vega Tim Özel Güvenlik şirketi, hizmet eden efendidir, prensibiyle çalışır. Şirket kendine müşteri memnuniyetini baz aldığı için her zaman müşteri odaklı çalışmaktadır. Ve her zaman sektöründe beğenilen, aranılan bir şirket olmayı kendine hedef almıştır. Şirketin birbirinden önemli değerleri ise şunlardır; sorumluluk sahibi, kaliteli,, yaratıcı, yenilikçi, müşteri memnuniyetine çok önem veren, adaletli, güven duygusuna çok önem veren, çözüm odaklı, ve de prensipli olmak şirketin önem verdiği değerlerdir.

Vega Tim Özel Güvenlik, silahlı güvenlik eğitimi ve de silahsız güvenlik eğitimi vermektedir. Silahlı güvenlik eğitimi eğitmenler tarafından 120 saat verilmektedir. Silahsız güvenlik eğitimi ise eğitmenler tarafından 100 saat olarak verilmektedir. Verdiği derslerle eğitimi pekiştirmeyi kendine hedef almıştır. Bu dersler ise, temel ilk yardım, silah ve kitap, özel güvenlik hukuku ve kişilik hakları, kişi koruma gibi derslerdir. Ayrıca birçok önemli ve de piyasada söz sahibi olan kurum ve kuruluşlardan referansları vardır. Örneğin Tokat havalimanı, Adana havalimanı, Adana-Teiaş, Bitlis Hizan devlet Hastanesi gibi daha çok kuruluştan referansları vardır. Ayrıca birbirinden önemli ve de değerli sertifikalara sahiptir. Kendine edinmiş olduğu politika ve şirket vizyonu sayesinde başarılı bir kuruluş olarak adlandırılmaya çalışmaktadırlar.

Vega Tim Özel Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Reşatbey Mah. Cumhuriyet Caddesi Vahdet Apartmanı Asma Kat No: 27 Seyhan Adana

Vega Tim Özel Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vega Tim Özel Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vega Tim Özel Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Selcan dedi ki:

  Merhaba VegaTim yetkilileri, ben Özel Güvenlik Havva. 1.60 boy, 50 kilo, yaş 26çalışmıyorum. Sizde uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum. Dönüş yaparsanz çok sevinirim.

 2. havva dedi ki:

  Merhaba VegaTim yetkilileri, ben Özel Güvenlik Havva. 1.71 boy, 52 kilo, yaş 22 çalışmıyorum. Sizde uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum. Dönüş yaparsanz çok sevinirim.

 3. AHMET KARIK dedi ki:

  sayin Vega Tim yetkileri oncelikle selam.
  Ben ozel guvenlik ahmet.
  yas 33 boy 1.80 kilo 67.
  su an calisiyorum fakat yemek yol parasini verirseniz sizinle calismak isterim.

BİR YORUM YAZ