Vefa Prefabrik İş Başvurusu

Vefa Prefabrik 1990 yılında kurulmuştur. Vefa iki tane önemli girişimcinin çok önceleri birbirleriyle ortaklığa adım attıktan sonra kurdukları bir oluşumdur. Vefa Prefabrik hem ülke sınırları içerisinde hem de ülke sınırları dışında adını duyurmak istemektedir. Bu doğrultuda da çalışmalarını sunmaktadır. Çalışmalarını ise birçok alanda devam ettirmektedir. Sosyal tesisler, konteyner üretimi, sosyal konut ve de hafif çelik villa projeleri gibi oldukça değişik yelpazede müşterilerine hizmet vermektedir. Çalışmalarının, üretiminin % 40’ını ihracat etmektedir ki bu oran çok fazla ve de başarılı bir orandır. Ayrıca birçok ülkeyle de iş ilişkilerinde bulunmaktadır. 30 tane ülkeye ürünlerini ihracat etmektedir.

Her zaman dünyada ve de ülkemizde olan fuarları, çalışmaları ve de son model olan teknolojileri son hızla takip etmektedir. Ve gelişen son teknolojiyi de her zaman yakalayıp üretiminde kullanmıştır. Vefa Prefabrik bünyesinde 350 çalışanı hizmet vermektedir. ISO 9001-2000 kalite güvence belgesine sahiptir. Ayrıca GOST belgesine de sahiptir. Dünyadaki son teknolojik gelişmeyi takip ederek modern ve yaşanılır yaşam alanları ve de modern ofisler yaratmaya çalışmaktadır. Birçok kamp alanları ve de şantiye alanları vardır. İnşaat projeleri işçi kampları, petrol ve doğalgaz projeleri işi kampları, maden projeleri işçi kampları ve askeri amaçlı kamplar olmak üzere bir sürü kampları vardır. Ayrıca panel sistem ve prefabrike binalar konusunda da oldukça başarıları bulunmaktadır.

Vefa Prefabrik İletişim Bilgileri
Adres; E-5 Yanyol Cad.No:180 34896 Alt Kaynarca – Pendik – İstanbul

Vefa Prefabrik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vefa Prefabrik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vefa Prefabrik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mithat dedi ki:

    Biz iki kişiyiz birimiz elektirikci birimiz kaynakci ikimizde 10 seneden fazla bu işi yapiyoruz eger yurtdisi isi olursa iyi olur ikimizinde yurt disi engeli yoktur sizinle calismaktan gurur duyariz pasaport var tel.0535_030_01_69 ,mithat altinoz

  2. Abdulah polat dedi ki:

    Prefabrik montaj ve imalat konteyner, montaj ve imalat yapıyorum. 2007 beri bu işi yapıyorum.

BİR YORUM YAZ