Vefa İlaç İş Başvurusu

Vefa İlaç bünyesinde 0-24 arası beyaz yaka çalışanı ve 75-99 arası mavi yaka çalışanı bulunmaktadır. Açık iş pozisyonları arasında İhracat Uzmanı, ARGE Laboratuvarı Uzmanı ve Uzman Yardımcısı, Kalite Kontrol Analisti gibi pozisyonlar bulunmaktadır. Bu pozisyonlara işçi ve personel alımı yapmaktadır.

Vefa İlaç Hakkında Genel Bilgiler
Vefa İlaç, Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde inşa edilmiş ve de 2012 yılının Eylül ayında çalışmalarına başlamış bir kuruluştur. 2012 Eylül ayından beri yaklaşık olarak 1 yıl boyunca kuruluş çalışmaları devam etmiştir. Vefa İlaç firmasının ürettiği ürünler arasında gıda takviyesi olarak kullanılan ürünler ve de bildirimli kozmetik ürünleri vardır. Ayrıca Vefa İlaç bu ürünleri üretirken gıda takviyesi için Tarım Bakanlığı’ndan ve bildirimli kozmetik ürünleri için Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat almaktadır. Vefa İlaç kuruluşunun en büyük amacı insan sağlığına fayda sağlayıp, insan sağlığının her zaman daha iyi bir yöne gidebilmesini sağlamaktadır. Aytekin Pahsa ise Vefa İlaç’ın Genel Müdürü olarak görevini yapmaktadır.

Vefa İlaç bünyesinde 60 tane personel çalışmaktadır ve bu 60 personel beyaz yakalıdır. Kuruluşun 3 tane üretim tesisi bulunmaktadır. Ayrıca Vefa İlaç Ar-Ge çalışmalarına da çok büyük önem vermektedir. Ar-Ge bölümünde sürekli olarak yeni ilaç ruhsatlarını üretebilmesi için personeller çalışmaktadır. Daha çok Türkiye konumlu bir kuruluş olan Vefa İlaç aslında Gürcistan ve de Azerbaycan ile de iletişime geçebilmek için oraya kendi kuruluşunun satış ekiplerini yollamıştır ve bu ekipler orada hizmet vermektedir. Diğer ilaç firmaları üretmiş oldukları ham maddeleri Hindistan’dan alır ve almış oldukları bu ham maddelerle ilaçlarını üretirler fakat Vefa İlaç bitirmiş olduğu ilaçları Hindistan’a direkt olarak satmayı kendine hedef koymuştur. Ayrıca diğer Türki Cumhuriyetlerle de iletişime geçip onlara kendisini tanıtmayı planlamaktadır.

Vefa İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Mermerciler Sanayi Sitesi 2. Cadde No: 3 Beylikdüzü, İstanbul

Vefa İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vefa İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vefa İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. GÜLCAN KAHRAMANOĞLU dedi ki:

  7 yıldır wee (burda ticaret) üretim-imalat ın her bölümünde görev yaptım.Adapazarına taşınacağından işden ayrıldım.40 yaşında.Lise mezunuyum.Evliyim.Uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum.

 2. Tekin Altay dedi ki:

  Ben silivri de oturuyorum servisimiz varmı acaba

 3. cemil dedi ki:

  Üretim için iş ilanınıza başvuru yaptım.
  Online cv ve özgeçmiş bilgilerimi göndermem gerekiyor mu?

  1. admin dedi ki:

   Kariyer.net, Secretcv ya da firmanın insan kaynakları sayfası üzerinden online cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

BİR YORUM YAZ