Vatan Pres İş Başvurusu

Vatan Pres 1994 yılında kurulmuş bir şirkettir. 210 çalışanı ile manuel ve robotlu kaynak istasyonları sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Çevreye olan saygısı ve sertifikaları ile kaliteli hizmet ve olanaklar sağlayan Vatan Pres alanında uzman ekip ile çalışmaktadır.

Vatan Pres kendi faaliyetlerinden kaynaklanacak olan çevre kirliliklerine ve çevrenin olumsuz şekilde etkilenmesine karşı önemler alır. Bundan şirketin yöneticileri de dahil olmak üzere tüm çalışanlar sorumludur.

Şirket çalışanlarının bireysel gelişimi sağlayarak sizlere daha verimli işler çıkarma konusunda destek olmaktadır. Müşterilerin isteklerini karşılamak tamamen en büyük hedeftir. Kendi müşterilerine ait olan verilerin ve değerlerin korunması tamamen sağlanmaktadır. Aynı zamanda teknolojinin imkanlarından yararlanarak teknolojik gelişmeleri takip eden firma daha kaliteli çalışmalar sergilemektedir.

Çevreyi hem kendi boyutlarında hem de yasal gerekliliklere göre yöneten ve müşterilerinin beklentilerini karşılayan Vatan Pres çalışanlarına, tedarikçilerine ve paydaşlarına da bu bilinci aşılamaktadır. Şirket çevre kirliliğinin tam kaynağından yok etmeye çalışarak, kirliliği önlemek için tasarılar geliştirdiği gibi aynı zamanda kontrol altında tutmak için de emek sarf eder.

Var olan kaynakları en verimli şekilde kullanarak gelecek nesillere aktarılmasını önemsemekte olan şirket çevre politikalarına bağımlıdır. Üretim yaparken destek alarak doğada zor çözünen maddelerin atıklarını da kontrol altında tutarak değerlendirmeye alır. Vatan Pres ile hem işler yürütülür, hem doğa korunuz hem de kusursuz hizmet verilerek bir bütünlük sağlanır.

Vatan Pres İletişim Bilgileri
Adres; Bademli Mh. Hasköy Yolu No: 20, Mudanya, Bursa

Vatan Pres Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vatan Pres firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vatan Pres insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. nurkan baysu dedi ki:

  sizinle çalışmak istiyorum 6.yıllık kalıte kontrol elemanıyım montaj elamanı olarakta çalışabilirim uygun görürseniz görüşmek istiyorum.

 2. selcuk dedi ki:

  Vasifsizim ve 4 aydir issizim sizinle calismak istiyorum

 3. Murat dedi ki:

  İş istiyorum sertifikam var.

 4. Hüseyin şanlı dedi ki:

  İyi gunler 2011-2014 yillarinda vatan preste surucu preslerde calistim. Tekrardan sizinle calismak istiyorum ve 3 aydir işsizim. Eleman alimi da yapiliyormus. Uygun gorurseniz en kisa zamanda gelip gorusmek isterim.

 5. mehmet koyuncu dedi ki:

  Ben Mehmet, koyuncu daha önce sizin firmada çalışmıştım. 2,5 yıl deneyim sizinle tekrar çalışmak isterim. Saygılarımla.

BİR YORUM YAZ