Vatan Plastik İş Başvurusu

Behruz Vatandost tarafından 1957 yılında kurulan şirket plastik sanayide uzun yıllardır hizmet vermektedir. PVC hortum imalathanesi ile işlerine başlayan Vatan Plastik işini ciddiye alarak birkaç yıl içinde başka hizmetler vermeye başlamıştır. Sera örtüsü ve çeşitli plastik ambalaj ve PE film ürünlerinin üretimi de sağlanmıştır.

Modern fabrikasını 1975 yılında kurmayı başarmış lan Vatan Plastik, fabrikasını İstanbul Kartal’da inşa etmiştir. Kurulduğu yerde hala işlerine devam eden şirket çok sayıda iş talebi olması nedeniyle 1983 yılında bir sonraki fabrikasını kurmuştur. 2006 ve 2012 yıllarında kurmuş olduğu fabrikaları ile de hala üretime devam etmektedir. Vatan Plastik yılda yedi yüz bin ton üretim yapmaktadır.

Vatan Plastik Türkiye içi satış yaptığı gibi ürettiklerinin % 40’ını da ihraç etmektedir. Rusya, Almanya, İngiltere, Hollanda, Azerbaycan, İrlanda, Ukrayna, Romanya gibi ülkeler kadar Afrika ülkelerine de seri şekilde ihracat gerçekleştirir.

Gelişmiş, dayanıklı ve ekonomik PE ürünleri üretmek olan şirket hedefleri doğrultusunda ilerlemektedir. Film kalınlığı 400 mikron kadarken 180’e kadar indirgemiş olan Vatan Plastik, UV plastik sera ile örtülerin kullanımını arttırmıştır. Sera içersindeki enerji kaybını en aza indirgeyen ve ısıyı tutan şekilde sağladığı örtüler konusunda öncü bir firmadır. Termal plastik sera örtülerini üretime alan ilk firma olarak bilinmektedir. Firmanın seracılık ve plastik sanayi sektörüne katkıları her geçen gün hızla devam etmektedir.

Vatan Plastik İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mahallesi Yüzyıl Caddesi No:87 Kartal/İstanbul

Vatan Plastik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vatan Plastik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vatan Plastik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. döndü bulut dedi ki:

  01.10.1962 KARABÜK Doğumluyum ssk lı olarak 20 yıllık iş tecrübem var GÜNEŞLİ YENİBOSNA ŞİRİNEVLER Civarında çaycılık büro temizliği yemek dağıtımı paketleme gibi iş aramak tayım ilginize teşekkürler Saygılar

 2. satilmis savci dedi ki:

  engelli veya normal departmanlarda çalişmak için ise ihtiyacim var maltepede oturuyorum

 3. Güner kumlu dedi ki:

  Ne iş olsa yaparım.

 4. ELİF dedi ki:

  Sayın yetkili üretim bölümünde çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ