Vatan Kablo İş Başvurusu

1975’te Çorlu da kurulan, Türkiye’nin en köklü kablo firmaları arasında yer alan fabrikamız, 40 bin metrekaresi kapalı ve 125 bin metrekaresi ise açık alandan oluşan üretim fabrikamızla faaliyet göstermekteyiz. İmalat fabrikamızda, Merkez Ofisimizde ve Ankara’da ki bölge ofisimizde çalışan ikiyüz’ü geçen çalışanı ile kırkıncı senesini büyük bir gururla kutlayan firmamız yapmış olduğu yatırımlar ile tüm dünyada isminden söz ettirmeyi başarmıştır. VATAN KABLO METAL ENDÜSTRİYEL ve TİCARET anonim şirketi olarak, vizyonu 10 senede on dünya markası yaratmak hedefiyle kurulan firmamız dünyanın ilk kamu destekli markalaşma programını kullanmakla beraber ilk kablo üreticisi olmanın haklı mutluluğunu yaşamaktayız. Yurtiçi pazarındaki güvenilir isminin yanı sıra VATAN KABLO A.Ş. globalleşen dünyada yarışmayı yurtdışına taşımış ve başta Avrupa ülkelerine olmak üzere Orta Doğu, Afrika ve Orta Asya ülkelerine yaptığı ihracatı ile güçlü bir marka haline gelmiştir. Firmamızın yüksek kalite anlayışı, profesyonel çalışması, dinamik elemanları ile beraber modern üretim tesisleri ile sektörün öncü kuruluşları ile birlikte yerini almıştır.

Hiçbir yerde eşi benzeri olmayan Bakır üretim fabrikamız alçak ve orta tesislerimizin yanında kurulmuştur. 4 kıtaya yapmış olduğumuz ihracat ile Türk ekonomisine büyük bir katkı sağlamaktayız. Firmamız her durumda kaliteli ürünleri üretmek için var gücüyle çalışmaktadır. Her şekilde yarışabileceğimiz fiyat politikamız ile dünya firması olmak konusunda kararlı yapımız devam etmektedir.

Vatan Kablo İletişim Bilgileri
Adres; Perpa Tic. Merk. A Blok K:11 No: 1385 Okmeydanı İSTANBUL

Tel: 0 212 210 33 31 – PBX

E-posta: vatan@vatan.com.tr

Vatan Kablo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vatan Kablo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vatan Kablo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Gökhan dedi ki:

    Düz işçi lazim ise ben varım

  2. mesut ay dedi ki:

    Forklift ve mobil vinç operatörü olarak çalışabilirim. Src2 ve 4 belgelerim mevcuttur.

  3. hasandemir dedi ki:

    15 yıllık mekanik bakım onarım ustasıyım. Sizinle de çalışmak isterim, Çorlu.

BİR YORUM YAZ