Vatan Güvenlik İş Başvurusu

2004 senesinde beş bin yüz seksen sekiz sayılı özel güvenlik yasasının yürürlüğe girmesiyle aynı zamanda VATAN ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ ltd. şti. ismiyle faaliyete geçen kurumumuz sonraki yıllar içerisinde başarılı yöneticiler ve eğitmenler sayesinde en iyiler arasında yerimizi almış bulunmaktayız. Bu başarının rastlantı olmadığını altında yatan gerçeğin başarılı yöneticiler, eğitmenler disiplinli ve istikrarlı olduğunu hizmet ettiğimiz kurum ve kuruluşlardan aldığımız destek ile gördük. 2006 senesinde VATAN ÖZEL KORUMA LTD.ŞTİ, VATAN TEMİZLİK VE İTHALAT MADDESİ GIDA.TURİZM İNŞAAT.TEKSTİL.İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. ve VATAN EMLAK şirketlerini kurarak hizmet sektöründe daha geniş yelpazede hizmet vermeyi amaçlayarak VATAN GRUP adı altında firmamıza itimat eden kurum ve kuruluşlara daha iyi görev vermek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Şu an ki koşulları göze aldığımız zaman bu konuda profesyonel tüm çalışanlarımız ile kurumumuza itimat eden şirketlere çok iyi bir şekilde eğitim vermeyi amaçlamaktayız. Özellikle Vatan özel güvenlik kursumuz bünyesinde yetişen kalifiye elemanlarımızla firmalarımıza en iyi, en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Bu kurslarımıza katılmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, 18 yaş sınırını doldurması, en az ilkokul mezunu ve hiçbir şekilde cezai bir ehliyetinin olmaması başlıca şartlarımız arasında yer almaktadır. Silah taşıyarak özel güvenlik olmak isteyen kişilerin ise 21 yaş sınırını tamamlamış olmaları en az lise diplomasına sahip olması gerekmektedir. Güvenlik eğitimi çok önem arz eden bir konudur. Güvenliğinizi emanet ettiğiniz güvenlik elemanlarının çok kalite bir eğitimden geçmeleri olmassa olmaz bir durum arz etmektedir.

Vatan Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; AKDENİZ CADDESİ, ALTINSARAY APARTMAN, NO: 111 KAT:4-5 D:8-9 FATİH İSTANBUL

Vatan Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vatan Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vatan Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ