Vatan Gazetesi İş Başvurusu

Vatan Gazetesi yıllardır en tarafsız haberler ile sizlere hizmet vermektedir. Vatan Gazetesi hem bayilerde hem de internet üzerinde faaliyet göstermektedir. Magazin, Sağlık, dünya, siyaset, finans, spor ve çeşitli haber ve gündemlerle haberleri internet üzerinden, bilgisayar, tablet ve bilgisayarlardan anında takip etmenizi sağlar.

Dev yazar kadrosu ve uzman yönetimi ile sizlere en kaliteli ve en ulaşılmaz haberleri sağlayan Vatan gazetesi her zaman en doğru ve tarafsız şekilde güne ve geleceğe ışık tutuyor. İhtiyacınız olan tv rehberi ise televizyon dünyasının haberlerini takip ederken o günkü program ve dizilerin saatlerini ve içeriklerini de görebilirsiniz. Bulmaca ve ekleri ile zamanınızı iyi şekilde değerlendirmezi sağlayan Vatan, aynı zamanda ilanlar bölümü ile çeşitli ilanlara göz atma ve ilan verme seçeneğini de sizlere sunar. İnternet sitesinden de otomobil gibi ilanlara bakarak aracınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Astroloji bölümü ile kendi burcunuz, ilişkiler gibi konularda bilgi edinebilir ve günlük burç yorumlarınıza bakabilirsiniz. Ünlüler dünyasını takip ederken yaşam rehberi ile kendinize eğlenecek, konaklayacak ve hayatınıza yön verecek haberlere ulaşabilirsiniz. Hobi edinmek ve bir şekilde hayatın akışına en iyi anlamda uymak ve tüm haberlerden haberdar olmak için Vatan Gazetesi en iyi tercihlerden biridir. Köşe yazarları ile gündemde olup bitenleri uzman görüşlerden okuyarak düşünceleriniz şekillenirken yeni görüşlere de açık hale gelerek kendinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz.

Vatan Gazetesi İletişim Bilgileri
Adres; DPC – Doğan Medya Tesisleri 34850 Esenyurt / İstanbul

Vatan Gazetesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vatan Gazetesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vatan Gazetesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ