Vatan Bilgisayar İş Başvurusu

1983 senesinde Türkiye’de yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan ve ilk bilgisayar mağazasını İstanbul Taksimde açan bilgisayar firması olarak gurur duymaktayız. 96 yılında çok tanınan Printer firması Olivetti firmasının ürünlerini satan ülkemizdeki tek dağıtıcılığını yapan kurum olduk. Dünyanın en büyük Teknoloji mağazasını açtık. 2013 yılın sonunda ise Ülke genelinde 83 tanesi hiper store 45 şehrimizde 100 mağaza ile teknoloji meraklıların büyük ilgisini yakaladık. Firmamız satış anında ve satış sonrasında kalifiyeli çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hem genel merkezimizde hem de mağazalarımızda çalışmak üzere eleman alımlarımızda doğru iş için doğru eleman hedefimizle kariyer gelişimlerini arttıracak eğitimlerimize katılma olanağını sağlamaktayız. Vatan bilgisayar olarak teknoloji ürünlerinin en son ki modellerini sanal mağazamıza koyarak alışveriş yapmak isteyen teknoloji meraklısı olan müşterilerimizin web sayfamız aracılığı ile yedi gün 24 saat istediğiniz her ürünü satın alabilmesini sağlamaktayız. Vatan bilgisayar olarak satış sonrasındaki hizmetin çok önemli olduğunun farkındalığı ile çalışanlarımızın yüzde 20 sini bu ekibe katmış bulunmaktayız. Vatan card hizmetimiz ile amacımız peşin yada taksitle alınan ürünlerde daha fazla indirim olanağına sahip olmanız yanında en son kampanyalardan öncelikli olarak haberdar edilme olanağına sahip oluyorsunuz. Bu kartı ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Teknolojinin kapılarını ardına kadar açmak için her zaman mağazalarımıza bekleriz. Güler yüzlü hizmet ve en son teknolojik ürünler ile hizmetinizdeyiz.

Vatan Bilgisayar İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Efendi Mah. E-5 Karayolu Güney Yan Yol Tercüman Sitesi Çarşı Binası, Seyitnizam, Zeytinburnu, İstanbul

Tel: 0850 222 56 56

Vatan Bilgisayar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vatan Bilgisayar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vatan Bilgisayar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ