Varyap Güvenlik İş Başvurusu

Varyap güvenlik hizmetleri ile hem kendi tasarladığı ve satışa sunduğu yerlere güvenlik hizmeti sağlarken hem e özel olarak güvenlik işlerini yürütmektedir. Güvenlik ve koruma hizmetleri ile sizlerin güvenliğini sağlayan bir sistem kurulmuştur.

Varyap Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Limited Şirketi olarak sizlere hizmet sağlar. Bunları da gerekli yönetmelikler ve kanunlar ile gerçekleştirir. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri için tasarlanmış olan Kanun ve Kanunun Uygulama Yönetmeliği Tüzük Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile tamimler esas alınarak hizmet vermek Varyap güvenlik kurumunun görevidir. Güvenlik talep eden kişileri silahlı ya da silahsız korumak için de gerekli kanunlara göre hareket edilmektedir. 5188 kanuna bakılırsa özel güvenlik izni almış olan kurum ve kuruluşlar içinde kamu ya da özel kuruluşlar, spor müsabakalarında, ikametlerde, tören ya da çeşitli etkinliklerde silahlı veya silahsız olarak fiziki veya teknolojik güvenlik hizmetleri ile sağlar. Bunlar ise 26-06-2009 tarihinde tescil edilmiştir. Bu şekilde sizlere her anlamda hususi ya da genel olarak koruma sağlayan Varyap güvenlik ile hem kurumsal, hem de kanunlara bağlı şekilde koruma sağlayabilirsiniz.

Güvenlik insanlar için günümüz koşullarında son derece önemli olmuştur. Güvenlik sağlayan kişi kadar kurum da önemlidir. Bu konuda sizlere koruma görevi görecek olan kişileri özenle seçen Varyap ile kendinizi güven dolu ve rahat hissedersiniz. Bu şekilde konforunuz kaçmadan keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Varyap Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Barbaros Mah. Dereboyu Caddesi, Ardıç Sokak, Varyap Meridian, Batı Ataşehir, Ataşehir, İstanbul

T : +90 216 688 48 05

M : info@varyap.com

Varyap Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Varyap Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Varyap Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ